Tantra masáž - video

Přestavujeme Vám krátké video naší tantra masáže. Jedná se ochutnávku, ve které můžete vidět hlavní principy, kterými se řídíme. Je to především pomalý, vědomý dotek, zaměřený na postupné probouzení jednotlivých částí těla tak, aby se nabilo jako celek.

Ukázka tantra masáže na tomto videu naprosto vystihuje magii, kterou taková masáž v sobě má a která je jenom těžko slovy popsatelná. (Uvedené video v sobě nezahrnuje masáž intimních partií, která je podstatnou součástí tantra masáže.)

Poděkování

Za skvělou práci při tvorbě tohoto videa děkujeme Martinovi Vrabkovi.
Za nádhernou hudbu, která vystihuje atmosféru masáže, patří vřelý dík Maoku.

Další informace o tantra masáži

O tom, co je tantra masáž, se dočtete v našem článku "Přínosy tantrické masáže". O vlastním průběhu tantra masáže se zase můžete informovat na stránce "Jak probíhá tantra masáž".


Chcete zažít tantra masáž na svém těle?

Potom si vyberte z naší nabídky masáží a objednejte se na předem dohodnutý termín (viz kontakt).Vaginální mapování - video

V tomto krátkém videu se dozvíte vše podstatné o technika pro ženy, která opravdu funguje.


Další informace o vaginálním mapování

Více informací o této masážní technice najdete na samostané stránce "Vaginální mapování", která je zcela věnována tomuto tématu. Chcete-li se objednat na tuto jemnou léčivou masáž, pak si na stránce "tantrické a léčivé masáže" vyberte variantu, která Vám bude nejvíce vyhovovat.