Sexological Bodywork

Co je Sexological Bodywork?

Sexological bodywork (SBw) je praktický výukový proces s léčivým efektem, ve kterém se otevírá tělu přístup k extatickým a erotickým stavům skrze hluboký prožitek.
Je to cesta k obnovení vlastní sexuální síly.

Sexological bodywork nabízí možnost pracovat s tělesnými prožitky a pocity vzrušení přímou cestou. Je to šance, jak rozšířit neverbální komunikaci v páru, vytvořit větší intimitu, nebo zpracovat nepříjemné pocity studu, viny... SBw nabízí tvořivý a vědomý přístup k masturbaci jako změny postoje k vlastnímu tělu a životu. Vede tělo klienta ke zvýšené schopnosti dosahování orgasmu nebo erekce. Pomáhá se zbavovat závislostí, například závislosti na pornu. Dostává klienta více do svého nitra, intenzivněji si pak může uvědomit své tělo, rozšířit si možnosti potěšení. Je to objevovací proces, který vede k sebepřijetí a sebelásce. Sezení se nastavuje se vždy na míru klienta a vychází z jeho potřeb a preferencí.

Sexological bodywork se věnuje rozšíření a doplnění služeb, které nabízejí sexuologové, psychologové a lékaři. Tato čistě praktická práce se odlišuje od zmíněných profesí právě přímým dotekem na těle. Tělo v sobě nese spoustu traumat, které se v něm ukládají a pak se naučí bránit tak, že se obrní, stane se necitlivým, přestane reagovat na podněty, objeví se různé bloky, které se projeví na fyzické a energetické úrovni. Často je to pocit odpojení, jakési černé díry v oblasti pohlaví. Proto je nutné, kvůli této paměti těla, pracovat s ním přímo, skrze dotek. Během setkání se zvedá sexuální energie, aby byla využita k léčení, potěšení, transformaci. Tělo se znova učí přijímat potěšení, reagovat, otvírat se doteku, být extatické.

Hlavními technikami jsou dechová cvičení, vědomý dotek, který je zaměřený na celé tělo, převážně však na oblast genitálií, orgasmická jóga (sebepotěšení), práce s pánevním dnem, zjišťování citlivosti, vaginální mapování, párové techniky (pokud přijdete v páru) a výuka intimní masáže…


Pár důvodů k návštěvě SBw:

- Přestali jste mít potěšení ze svého sexuálního života? Nejste schopni dosáhnout orgasmus?

Metodami sexuologické práce s tělem můžete obnovit svoji citlivost v oblasti pohlaví a mít větší prožitek ze sexu.

- Trápí Vás otázka předčasné ejakulace, nebo nedostatečné erekce?

Pomocí tréninku dechu a specifických technik se naučíte regulovat svoje vyvrcholení. Uvolníte celé tělo a prokrvíte pohlaví. Práce s pánevním dnem výrazně zvyšuje schopnost dosažení erekce. Pokud máte nějaké fyzické omezení, nabídneme Vám alternativní techniky, které Vám přinesou radost a uspokojení.

- Máte čerstvě narozené dítě a Váš sexuální život se stal neuspokojivým?
  Potřebujete překlenout toto náročné období?

Naučíte se metody pro páry, které přinesou do Vašeho života opět fyzickou blízkost a intimitu.

- Cítíte v oblasti pánve napětí nebo bolest?

Můžete odstranit příznaky napětí a přinést živost tam, kde jste ji přestali cítit. Naučíte se uvolňovat potřebné napětí a opět se můžete cítit živá a bez bolesti.

- Chcete navázat ke svému tělu pozitivní vztah a konečně ho začít přijímat a milovat?

Prvním projevem sebelásky je začít se dotýkat. Naučíme Vás jak, aby to bylo pro Vás příjemné.

- Žijete v dlouholetém vztahu a používáte v oblasti intimity stále stejné stereotypy?

Párové techniky Vám pomůžou oživit a obohatit Váš intimní život. Naučíte se jak navodit intimitu z které budete mít oba uspokojení.

- Patříte k těm, kteří rádi dávají a těžko přijímají, nebo naopak?

Naučte se umění přijímat a dávat. Vyvážené role přináší naplnění a štěstí.

- Máte za sebou traumatickou zkušenost v oblasti sexuality?

Přímá práce s tělem v bezpečném prostředí přináší úlevu a léčení. Vaše tělo může opět cítit!

- Trápí Vás pocity studu a viny?

Během sezení se spouští léčivý proces ve kterém se zpracovávají pocity viny, studu a další negativní emoce.

- Cítíte, že nevyužíváte plně svůj sexuální potenciál?

Orgasmický potenciál se dá vědomou prací s tělem zvětšovat. Můžeme cítit to, co je dokonce mimo naši představu, že je vůbec možné.

- Chcete propojit svoje pohlaví se srdcem, dát sexualitě další rozměr?

Spiritualita a sexualita nejsou oddělené. Skrze tělo se můžeme spojit s něčím, co nás přesahuje. Naučte se prožít svůj sexuální prožitek jako meditaci. Být plně přítomni a užívat si svoje tělo!


Co pomáhá Sexological Bodywork řešit?

 • probouzí vnitřní sílu a sebelásku
 • pomáhá zvýšit vzrušení v těle
 • řeší otázky orgasmu, předčasné ejakulace a erekce
 • navozuje extatické erotické stavy
 • prohlubuje stupeň sexuálního propojení
 • zbavuje tělo stresu a traumat
 • zvyšuje citlivost těla a pohlaví
 • přináší potěšení a živost do osobního života
 • obnovuje kontakt s vlastním tělem
 • navozuje intimitu v páru
 • otvírá srdce
 • přináší svobodu a autenticitu

Náš tým:

Tým tvoří certifikovaní sexological bodyworkeři, kteří Vám během sezení poskytnou plnou profesionální podporu ve Vašem procesu. Jsou to: Stella, Jana a Lucie.


Sezení

V naší praxi pracujeme s jednotlivci, muži i ženami, páry a skupinami jakékoli sexuální orientace a věku. Připravujeme sezení vždy na míru daného klienta. Délka jednoho sezení sexological bodyworku je 2 hodiny, nebo delší, pokud si to klient přeje.

SBw je proces, který vyžaduje určitý čas. Doporučená frekvence mezi sezeními je od jednoho týdne do jednoho měsíce. Během této doby je bodyworker v kontaktu s klientem mailem. Počet sezení závisí na typu záměru, ale minimální doporučený počet je 5-7 sezení.


Průběh

Na začátku sezení se určí záměr sezení. Pokud klient přichází opakovaně, probere se cvičení, kterému se klient věnoval doma. Změnu určitého stereotypu dosáhneme pouze tréninkem, proto je velký důraz kladen na domácí procvičování. Hlavní část sezení tvoří práce s tělem (80% času).


Pravidla

Klient je během sezení určitou část v nahotě, ale je možné sezení nastavit v oblečení, pokud je to pro klienta nutné. Bodyworker pracuje v oblečení. Dotek je vždy jednostranný, od bodyworkera ke klientovi, nebo pokud si to klient přeje, je sezení ze strany bodyworkera bez doteku, klient je veden slovně. Bodyworker může navrhnout klientovi určitou techniku,kterou pokládá za důležité z hlediska záměru, ale klient je ten, který rozhodne, co bude probíhat během sezení. Bodyworker respektuje hranice klienta a vytváří bezpečné prostředí. Klient respektuje hranice bodyworkera. Během sezení nedochází k vytváření jiného než profesionálního vztahu mezi bodyworkerem a klientem. Při doteku na intimních místech bodyworker používá hygienické rukavice.


Pro koho je vhodný Sexological Bodywork?

U SBw nezáleží na věku. Je vhodný pro ženy i muže, páry. Je pro všechny, kteří se rozhodli aktivně změnit něco ve svém intimním životě a chtějí pracovat se svojí největší sílou - sexuální energií. Tato síla se pak plně projeví nejenom v sexualitě, ale i v dalších oblastech života.


Sezení Sexological Bodywork - cena

On-line sezení
Délka:  1 hodina
Cena:  1 200 Kč na hodinu
 
Osobní sezení - jednotlivci
Délka:  90 minut
Cena:  2 600 Kč
Termín:  dle dohody (objednávky viz kontaktní údaje)
 
Osobní sezení - páry
Délka:  2 hodiny
Cena:  3 600 Kč
Termín:  dle dohody (objednávky viz kontaktní údaje)

Sexological Bodywork je vhodný pro jednotlivce nebo páry jakékoli sexuální orientace.