Jak probíhá tantra masáž

Tantra masáž potřebuje svoji vlastní atmosféru. Protože je to masáž, která je uctěním ženského, nebo mužského těla, masérka/masér připraví prostor k tomuto účelu předem. Součástí masáže jsou rozsvícené svíčky a vybraná hudba. Klient přichází do takto připravené místnosti.

Tantra masáž je masáží intimní, proto nejdříve ze všeho, masérka/masér seznámí klienta ještě před masáží s jejím popisem a doladí detaily dle individuálních přání klienta (například preferenci doteků - jejich intenzitu, nebo zaměření masáže - uvoňující, nebo spíše dynamickou).

Pokud je masáž dvou a více hodinová, součástí této masáže může být i anální masáž. Pokud si klient/klienta nepřeje intimní část masáže, je to samozřejmě akceptováno.

Klient je obeznámen s tantrickým termínem velkého tahu a jeho průběhem. Zdůrazněna je práce s dechem, která je součástí masáže pro zintenzivnění jejího průběhu. Důraz je kladen na bezcílnost celé masáže a její plynutí.

Klient pak odchází do prostoru koupelny, kde smyje ze svého těla starosti všedního dne, aby mohl vstoupit do tantrické masáže jako do posvátného prostoru. Zároveň si masérka/masér obléká lungi/sarong, ve kterém bude provádět masáž. Nastává úvodní, rituální část masáže, která probíhá ve stoje. Masérka/masér se ladí na klienta, aby pak mohl provést klienta celou masáží. Klient pak ulehá na lehátko na břicho, kde pokud přijímá masáže vody, dochází k rituálnímu omytí prostřednictvím horkých žíněk.

Tantra masáž video

Následující část je s použitím různých hladítek, nebo různých typů doteků. Přichází olejová část, ve které může být součástí anální masáž, pokud je masáž dvouhodinová a je to přání klienta. V další části se klient otáčí a průběh masáže probíhá na zádech. Součástí této péče je i intimní masáž s možností velkého tahu. Sexuální energie je roztíráná do celého Vašeho těla.

Po masáži je klient zakryt sarongem a masáž již doznívá bez dalšího doteku. Po samotné masáži doporučujeme ponechat olej na těle. Klient ještě přichází na šálek čaje, nebo nějakou sladkost a může posdílet s masérkou/masérem své pocity.

Uvedený popis se týká našich masáží vody: tantrické kapky, pramene, řeky, moře, a zčásti oceánu.
Další naše tantra masáže : Božská tantrická masáž a intuitivní masáže mají jiný průběh.


Pravidla tantrických masáží:

 1. Jedná se o masáž a proto doteky dávají jen masérky a maséři klientkám nebo klientům. Výměna doteků není možná.
 2. Masérka či masér vždy a plně respektují hranice klientek a klientů, které byly domluvené před masáží. Během masáže se již hranice nemění. Klienti mají kdykoliv možnost masáž zastavit, nebo si říct o vynechání jakékoliv aktivity masírující osoby.
 3. Klienti se řídí pokyny masérů a pravidly masáží, která jsou zveřejněna na webových stránkách. V případě nedodržení pravidel jsou maséři oprávnění předčasně ukončit masáž.
 4. Poskytujeme celotělové masáže, jejichž cílem je celotělový niterný prožitek, oživení každé části těla a směřování energie k záměru. U mužů se zaměřujeme na rozproudění sexuální energie v pánvi a její rozvedení, aby došlo k intenzivnímu probuzení všech částí těla a prožití potěšení v celém těle. Cílem masáže není ejakulace. U žen se zaměřujeme na uvolnění zablokované energie, intenzivnější prožívání vlastního těla, potěšení a léčení.
 5. Běžnou součástí tantra masáží jsou doteky na pohlaví a dalších intimních místech. Před masáží si vždy vyžádáme souhlas s masáží pohlaví (u žen vnější a vnitřní masáž) a souhlas s anální masáží. Daný souhlas může být kdykoliv během masáže zrušený.
 6. Masírujeme jen ty části těla, u kterých máme souhlas klientů.
 7. Maséři a masérky jsou celou dobu oblečení. Během masáže na sobě mají sarong.
 8. Platba za masáž či předání dárkového poukazu probíhá před masáží.
 9. Komunikace s klienty probíhá pouze přes oficiální mailové adresy a telefonní čísla Božské tantry. Chráníme tak soukromí klientů i masérů.
 10. Ctíme soukromí klientů. Průběh masáže včetně rozhovorů zůstává mezi klientem a masérem, pokud klient nedá výslovný souhlas se zveřejněním.
 11. Vyhrazujeme si právo odmítnutí masáže v případě, že se klient na masáž dostaví pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek.
 12. Zrušení masáže je možné 24 hodin předem. Poté účtujeme poplatek 1000 Kč.

Nabídka tantrických a léčivých masáží:

Konkrétní masáž si vyberte v naší nabídce tantrických masáží. Pokud se tantrická masáž pro Vás stane impulzem k dalšímu objevování a zatoužíte se dále rozvíjet v oblasti intimity, prohlédněte si sekci "výuka". Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme a připravíme na míru možnosti Vašeho rozvoje v oblasti sexuality.


Další informace: