Reference k tantrickým a léčivým masážím


Naše reference jsou autentické výpovědi klientů, kteří nám po absolvování masáže napsali. Poskytují možnost nahlédnout do jejich prožitku z tantrické masáže. Dávají představu o tom, co vše může taková masáž na pocitové a tělesné úrovni přinést. Taky vypovídají o kvalitě práce masérů.Tantrické masáže

Děkuji moc to bylo něco krásného opravdu až nězného, vauuuu. Vřele děkuji. Žena Runa je velkým darem v tomto životě. Děkuji moc vřele, krása jako človek a duše.

To bylo nádherné a úžasně něžné a božské to zažít.

Děkuji móóóc Tolik lásky jsem nikdy v životě od nikoho nedostala. Má zlaté ruce.

Oxana

Děkuji za pomoc najít sám sebe, jak v hlavě, tak i ve fyzickém těle.

Tantru jsem bral jako masáž s plusem navíc, ale opravdu je to jinak! Každý se potřebuje cítit nějak spojen s vesmírem, ale zapomíná na sebe. Tady jsem se spojil s vesmírem, ale hlavně se sebou. Uvědomil jsem si věci, třeba na svém nebo o svém těle, které před tím nebyly.

Děkuji!

Viliam

Zdravím Vás Stello,

jedna z prvních věcí, které dnes chci udělat, je zapět ódu na včerejší masáž.
Renča - intuitívní, rozpačitě milá nebo mile rozpačitá, senzuální, vnímavá... předvedla mi přesně to, co jsem od této masáže očekával.

Tedy vzhledem k tomu, že jsem poměrně konzervativní, na příští masáž objednávám jedině Renču :-)

Tom

Dobrý den,

v neděli 12.5. večer jsem byl na masáži ve Vašem salonu. Masérka Hanka je moc milá, sympatická, cítil jsem se hned krásně příjemně, uvolněně. Hanka je velmi citlivá, empatická, její masáž je až étericky jemná, lehká, ale zároveň poctivá a hezky intuitivní. Po masáži jsem se cítil příjemně uvolněně, odpočatě, ale hlavně si nesu dál do dalších dní nádherný povznášející pocit.

Petr

Zdravím Vás,

byl jsem u Vás již 2x na masáži a byl jsem velmi spokojen, neboť jsem si na 2 hodiny dokázal "vyčistit" hlavu od starostí v příjemné atmosféře a načerpat energii do osobního intimního života, a to i díky rozhovorům před a po masáži.

Děkuji Terezce a Lucce.

Jiří

Dobrý den,

7.5. jsme u Vás absolvoval krásnou masáž u masérky Terezky. Masáž od ním byla opravdu nádherná, velmi procítěná a poctivá. Stále cítím její šimrání vlasy a jemné doteky prstů. Celé to bylo velmi mystické. Cítím se obohacen o krásné pocity. Rád se k Vám budu vracet.

Zdravím a děkuji Petr.

Dnes jsem byla u Vás na masáži a opět úžasné.
Jsem moc ráda, že jsem Vás našla a díky Vám se ve svých změnách úspěšně posunuji k lepšímu.

Radka

Včera jsem absolvoval u Vás svou první tantrickou masáž a byl to pro mě nezapomenutelný zážitek.
I přes počáteční nejistotu jsem se v příjemném prostředí dokázal až neuvěřitelně uvolnit. Pod něžně elektrizujícími doteky naprosto skvělé masérky Evy, ze které zářil klid a moc příjemná pozitivní energie, jsem se "rozpustil" - ztatil pojem o čase, možná i o prostoru. Přesto, že jsem celou masáž vnímal na 120 %, na konci masáže jakobych se vracel z polosnu nebo jiné reality, tělo vibrovalo jako jeden celek a nevěděl jsem, jestli to celé trvalo hodinu nebo celý den. Neuvěřitelné pohlazení po duši, o těle ani nemluvě - maximální střídání vzrušení a uvonlění, magický něžný hřejivý dotek. A moc příjemné povídání na závěr. Ješte dnes mnou proběhne vlna elektrizující energie při myšlence na včerejšek. Děkuji ještě jednou Evě za její úžasnou láskyplnou péči a děkuji celé Božské Tantře.

Po tomto zážitku zahrnu tantrickou masáž mezi své wellness aktivity a určitě čas od času zopakuji.

Petr

Ještě jednou velice děkuji p. Martinovi za úžasnou úterní relaxační masáž. Naprostá profesionalita a diskrétnost! Vaše masáže budu velice ráda doporučovat dále.

Přeji plno spokojených zákazníků.

Děkuji Eva

Dobrý den, chtěla jsem Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši vstřícnost a omluvit se za můj né úplně nakloněný prvotní postoj a proto také píši.

Zážitek byl úžasný, pan masér naprostá jednička, získal moji důvěru a byl jedinečný, milé vystupování, působil uklidňujícím dojmem a hlavně ... velmi šikovné ruce !   ;-)

Děkuji za krásný prožitek a budu jen doporučovat!

Zuzka

Masáž, jedním slovem BOŽSKÁ !!!

Připadal jsem si jako muž roku. Zdena je úžasná masérka i člověk. Jsem rád, že jsem ji poznal. Byl to neskutečný zážitek. Určitě si to rád zopakuji :-)

Děkuji

Dušan

Ještě jednou děkuji za dnešní skvělou Tao masáž.

Původně jsem měl trochu obavy, jestli těch devadesát minut nebude na mne málo, ale bylo to naprosto úžasné a měl jsem dojem, že ta masáž byla mnohem delší. Užil jsem si každý okamžik. Množství energie bylo zatím největší, které jsem kdy při masáži v sobě vnímal.

Michal.

Milá Stello a Carlosi,

chtěli jsme Vám s manželem moc poděkovat za krásný večer s masáží „Tantrické moře“.

Večer byl víc než příjemný, v krásném útulném prostředí a s Vámi úžasnými maséry, kteří opravdu umí profesionálně zbavit člověka obav i napětí a dovolí zažít zcela přirozeně, nádherné chvíle s vlastním tělem. Jsme velmi rádi, že jsme dokázali překonat počáteční obavu a užili si tento krásný čas u VÁS.

Vřele všem doporučujeme, protože by byla velká škoda, tento „zážitek“ v životě nestihnout !

Přejeme Vám spoustu milých lidí kolem sebe a ať se Vám vše stále daří a život těší !

Krásný den,

Míla a Jirka K.

Dobrý den Evo,

v první řadě bych Vám chtěl poděkovat za úžasný zážitek. Ještě teď na to vzpomínám, bylo to prostě něco mezi nebem a zemí... je to doteď jako bych prostě letěl vesmírem při těch dvou úžasných hodinách... jste úžasná osoba, osobnost, průvodce, posluchač a rádce v jednom. Už z Vašich slov na stránkách jsem věděl, že jsem vybral dobře a vše se potvrdilo od prvního e-mailu až po rozloučení. Nikdy jsem se necítil líp.

Za všechno Vám děkuju a snad v brzké době na viděnou.

Petr

Intuitivní tantrická masáž od masérky Zdeny byla jako cesta do vesmíru mého vlastního těla.

Opravdu vedena intuicí, neskutečně krásná, překvapivá a přesto bezpečná ...

... skoro se mi nechtělo zpátky na Zem.

Všem doporučuji tuto masáž i paní Zdenu, byla báječná.

Děkuji Petra

S Tantrickou masáží jsem se potkala poprvé. Dlouhou dobu jsem se odhodlávala zavolat, ale byl to jeden z nejkrásnějších zážitků v mém životě a doporučila bych masáž každému, kdo má pocit, že po ní vnitřně touží.

V podstatě od chvíle, kdy jsem se ke Karlosovi objednala, jsem si v hlavě promítla, jaké to asi bude. Cítila jsem nervozitu. Jsem mladá, štíhlá a poměrně hezká slečna, ale přesto není lehké být nahá před cizým mužem.

V okamžiku, kdy jsem Karlose spatřila, jsem si byla jistá, že bude vše v pořádku. Působil tak přátel­ským a uklidňujícím dojmem, že jsem věděla, že se mi nic nestane. Každý jeho dotek byl velmi něžný a procítěný. Přesně věděl, kdy potřebuji uklidnit a pohladit. Postupně ve mě probouzel vzrušení, které v takové síle neznám. Kdy cítíte, že se vám chvěje celé tělo z pouhých jeho doteků. Toužíte se přitulit, chce se vám plakat, chcete ho držet za ruku...

Nedokážu ani popsat, jak moc silný a krásný zážitek to pro mě byl. Při masáži jsem cítila, že je myšlenkami se mnou, a moc si toho vážím. Každé slečně, či paní, přeji něco tak krásného zažít. Byla jsem úplně mimo realitu v dalších dnech. Nemohla jsem ani spát ...

Nikdy to nechci zapomenout a moc Ti děkuji za něžnost a okamžik v životě, který jsi mi věnoval.

Terka

Milá Stello,

moc Ti děkuji za zprostředkování nevšedního zážitku. Masáž byla úžasná, ještě teď se vznáším metr nad zemí, svítím do dáli a moje energetické tělo zabírá půlku Brna - možná spíše půlku vesmíru... :-)
A Martin je naprosto skvělý, krásný muž s krásnýma očima a velmi velmi jemnýma a citlivýma rukama … wow …

Pěkné letní dny Ti přeji a měj se báječně,

I.

Dobrý večer Evi,
chtěl bych Vás poprosit za sebe i kamarádku (která si mimo jiné splnila své velké přání poznat tantru), abyste Karlosovi i Lucii móóóc poděkovali za dnešní tantra masáž. Myslím si, že to bylo pro všechny velmi příjemné a nezapomenutelné setkání.

Moc oběma děkujeme za profesionální a pohodovou masáž...

J.

Přeji pěkný den a moc děkuji Stelle za nádherné chvilky dnešního dopoledne.

Božská byla opravdu BOŽSKÁ... :-)

A.

Záblesky hvězd a tančící duha, nekonečná hloubka vesmíru a slastný prožitek duše i těla, naplnění poháru vlastního bytí - to všechno ukrývá kouzelná masáž z rukou krásné Adrienne.

Díky moc. Život je nádherný.

Karel

Byl jsem tam a našel moudrost, která léčí.
Byl jsem tam a našel něhu, která omlazuje.
Byl jsem tam a zažil nepoznanou péči
o mou duši i tělo, která uzdravuje.

Našel jsem odvahu a byl jsem tam,
za ruce jsem se držel s andělem,
už se nebudu nikdy cítit sám,
vždyť anděl je mým přítelem.

Byl jsem ..... v ráji.

Karel

Přeji pěkný den,

předejte prosím poděkování Janě za krásnou středeční plavbu řekou i za příjemný rozhovor... :-)

A.

Tmavé těžké mraky se rozplynou v blankytu nebes a černý stín ustoupí slunečním paprskům, když láskyplný dotek něžně ovine tělo i duši hedvábím.

Moc díky všem, hlavně Janě.

Karel

Chtěla bych poděkovat za nadpozemský zážitek, který mi umožnila svými doteky intuitivní masáže úžasná paní Stella.

Nádhera !!!

Děkuji a těším se na další setkání!

Markéta

Chci Ti poděkovat za tuhle velice speciální zkušenost.

Bylo mi dovoleno být Tvým Bohem a byl jsem nesmírně rád, že jsem mohl přijmout Tebe jako svou Bohyni. Něco se mezi námi odehrálo - úžasná věc - spojili jsme se na vlně štěstí. Ty jsi mě vedla a já jsem Tě následoval pln potěšení.

To co jsi mně udělala v těchto třech hodinách… odstřelení mysli… zkušenost, která ve mně zůstane zbytek mého života… Byla jsi fantastická

Jsi velice drahá bytost, Stello. Nemůžu ani vyjádřit své „Děkuji Ti“ v adekvátní formě…

Walter

Slovo Tantra mi chodilo hlavou už nějakou chvíli a nakonec jsem se rozhodla to vyzkoušet.

Jednoho teplého jarního večera jsem šla na tantrický rituál, ale nevěděla jsem, co bych měla očekávat.

Zazvonila jsem, otevřeli se dveře a tam byly zářící a otevřené oči říkající „Jsi vítána! “ To už jsem okamžitě věděla, že to bude skvělé. A nemýlila jsem se. V následujících třech hodinách bylo o moje tělo postaráno tak skvěle, že jsem byla v úžasu. Hned na začátku v úvodním rituálu, ve kterém jsme obě stály, pozornost a přítomnost, kterou mi Stella věnovala, se dotýkala mého srdce.

A pak když jsem už ležela na masážním stole, moje tělo ztrácelo své napětí a všechno kolem mě se spojovalo v mých smyslech, tvoříce příjemný proud: její ruce, hudba, kapky teplé vody… Pokaždé, když se mě dotkla, bylo to vše v jednom: jemnost a něha, síla a ujištění, mírumilovná a neuvěřitelná láska.

Každá buňka mého těla byla obejmuta a potěšena.

Tohle byly tři inspirující hodiny a já jsem jela domů naplněná požehnáním a štěstím.

Byla to úžasná zkušenost a jsem za ni vděčná a přeji každému, aby měl podobnou.

Christina

Nedávno jsem měl to štěstí zažít tantrickou masáž se Stellou potřetí a musím přiznat, že stále nejsem schopen přesně popsat co mi dělala (jistě to byl pozdrav, rituální mytí, peříčka a samozřejmě pomalé a jemné doteky a další věci). Také neumím říct, jestli je rituál přesně daný nebo spontánně reaguje na moje reakce: je to proto, že po určité chvíli totálně zapomenu nejenom na moje osobní myšlenky a obavy, ale také na prostor, ve kterém se nacházím. Pro mě osobně není jednoduché se do takovéhoto stavu dostat, ale když se to stane, užívám si tento druh hypnotického stavu ohromně, když najednou simultánně cítím vlny své energie, které mým tělem prochází nahoru a dolů.

Tato energie má sexuální základ, protože tento rituál také obsahuje péči o intimní partie, ale tohle nemůže být srovnané k pocitům, které člověk běžně zažívá během „normálního” sexuálního aktu.

Když tyhle vlny energie získají větší intenzitu, asi pravděpodobně kulminují v něco, čemu se říká „celotělový” orgasmus, ale já bych to radši popsal jako extrémně silný a dlouhotrvající druh extáze.

Byl jsem totálně překvapen, trochu jsem měl strach, když jsem tohle poprvé zažil, ale Stella měla vše pod kontrolou, jemně mě zavedla zpátky do tichých vod.

Taky bych měl zmínit, že kontrolovaný rytmus dechu a nějaký druh meditativního stavu se zdá absolutně zásadním, pro takový druh extáze, ale i když někdo s tímhle nemá zkušenosti (tak jako já), Stella všechno dopředu vysvětlí a vede během celého rituálu.

Nakonec moje mysl a tělo bylo úplně relaxované a cítilo se lehké, ale někdy také pomyslím na tento zážitek, který měl také vliv na moji duši, a to když překvapivě cítím rozmotání uzlů a prolomení bariery, což má skutečně pozitivní a dlouhotrvající efekt.

Ale jinak, jednoduše jsem si užil tento radostný čas a neuvěřitelné pocity.

Manfred

Nejdříve bych Ti chtěl poděkovat za nejneuvěřitelnější a nezapomenutelné momenty mého života.

Už mám nějaké zkušenosti, ale ještě nikdy jsem se před tím takhle necítil, vlastně stále úplně nevím, co se přesně dělo.

Ale myslím, že to je část toho všeho - není přesně možné a potřebné to popsat slovy.

V práci a v osobním životě je důležité vždy být nad věcí a mít všechno pod kontrolou.

A v těchto pár hodinách mi bylo ukázáno jak ohromující může být jenom jednoduše hluboko dýchat a všechno pustit…

RichardVaginální mapování a masáž prsou

Dobrý den Stella,

ďakujem velmi pekne za masáž, aj mapovanie. Bol to skvelý zážitok, cítim sa ako prebudená a hlavne ženskejšie. Uvolnilo mi to celú panvovú oblasť, kombinácia masáž prs + mapovanie je perfektná.
Som rada, že som sa rozhodla pre kombináciu oboch.

Ďakujem...

Lenka


Vaginální mapování

Dobrý den, paní Stello,

píši Vám za čerstva o zážitku z prvního milování s manželem po našem mapování. Měla jste pravdu, bylo to jiné než předtím. :-)  Snažila jsem se uplatnit rady, které jsem od Vás dostala. Hlavně jsem se snažila správně dýchat (i když tedy potichu, abych ho nevyděsila), soustředit se na každý moment a neodbíhat v myšlenkách jinam, uvolňovat se a požádala jsem ho o masáž ramen a beder. I on sám změnil některé své postupy (k lepšímu, řekla bych). Abych to shrnula - báječná předehra, nejvíc mě nadchla skutečnost, že když se s blížícím se orgasmem uvolním, místo abych se celá zatnula (jak tomu bylo doteď), je prožitek mnohem intenzivnější a delší. :-)))

Abych prodloužila následné milování, navrhla jsem mu, že mu nejprve pomůžu "od napětí", takže to pak vydržel mnohem déle. A světě div se, najednou jsem jeho penis nevnímala jako otravné cizorodé těleso, ale bylo mi to dokonce příjemné! :-D ...

No, nemám dost smajlíků na to, aby to vyjádřilo mé nadšení. Bylo to opět krásné jako v dobách "před dětmi" a možná ještě lepší! Těším se a jsem už hrozně zvědavá, zda to může být po dalším sezení ještě lepší.

Mějte se krásně a děkuji!

Jana K.

Vaginálne mapovanie bolo pre mňa obrovským darom. Zmenilo moje vnímanie seba, svojho tela, mojej sexuality. Asi najsilnejší bol stav po prvom mapovaní - moje telo zvláčnelo, krásne sa uvoľnilo, dokonca aj jedlo chutilo lepšie a zároveň sa vyplavili emócie, plač, smútok...

Neskôr som začala konečne vnímať svoju vagínu ako ďalšiu časť mňa, ako priestor, s ktorým keď sa spojím, tak sa cítim lepšie, viac ukotvená v sebe, viac spojená so svojimi pocitmi a svojou pravdou, jednoducho viac sama sebou.

Samozrejme veľké zlepšenie nastalo aj v sexuálnom živote. Konečne, prvýkrát v živote, som cítila, vnímala partnerov penis a začala si sex naozaj užívať do hĺbky, a postupne prišiel aj prvý orgazmus pri milovaní. Veľmi cenné boli pre mňa aj Stelline rady, ktoré mi pomohli vyjadriť čo pri milovaní chcem a potrebujem.

Je to nenahraditeľná, priama skúsenosť, ktorú určite odporúčam každej žene :)

Nina

Očekávání versus realita.

Očekávala jsem bolestný proces léčení hlubokých zranění. Jako z každého „poprvé“ jsem měla strach a nervozitu. Hlavně z toho, jestli moje tělo a mysl dovolí takové překročení osobní a intimní zóny. Pořád jsem si ale byla vědoma velikého proč. Představa lehkosti, bytí bez traumat a strachu. Tantra je ale cesta transformace skrze radost, potěšení a rozkoš. Slyšela jsem to, ale neuměla jsem si to představit. Stella mi popisovala, jak to bude probíhat, jenže mě to ani nezajímalo, vnímala jsem jen důvěru k ní a četla mezi řádky, že ví, co dělá a kdykoli mám svobodu říci stop.

Pak přišlo ono mapování. Bylo příjemné, tedy ne ani tak ty doteky, jako to, že jsem postupně začala cítit veliké uvolněni, pocit lehkosti, bezpečí, odevzdání, bez očekávání, beze strachu. Nic negativního nepřišlo, naopak. Viděla jsem obrazy proudu energie, své tělo jsem vnímala jako přesýpací hodiny, kde uprostřed byla krásná barevná spirála, dělohu jako veliký trychtýř, kterým se do mě vlévá láska, energie, důvěra. Cítím bezčasí, úplné napojení a odevzdání proudu života. Veliká důvěra. Krásné.

První dny poté jsem byla celá zpomalená, tělo chtělo odpočívat a vyhýbalo se jakémukoli řešení a konfliktu. Pak přišel zlom a s ním veliké hádky. Ale v kontextu sebelásky a bránění sebe sama. Cítím, že tělo už si nechce nechat v sobě ani jedinou negativní emoci či zážitek. Všechno chce nechat venku, což s sebou nese dost sebeprosazujících dynamických rozepří. Učím se v tom chodit, všechno si dovolovat a důvěřovat.

Lenka

„Šla jsem pomalu městem a vychutnávala si ten pocit. Bylo mi moc pěkně. Tělem se mi rozlévala klidná radost. Plula jsem v davu lidí a přitom byla hluboko u sebe. Cítila jsem každý kousek svého těla, cítila jsem se probuzená a celistvá.”

„Ani se mi tomu nechce věřit - ještě před chvílí ze mne tryskaly emoce ...
někde uvnitř se ozývalo divoké zvíře, chvílemi spoutané, chvílemi divoké, někdy žalostně vylo, pak zase radostně letělo s větrem ...”

„A teď - každá buňka mého těla je plná energie a radosti. Mám chuť obejmout celý svět. Tak tohle umí vaginální mapování!”

Musím jít znovu! Jednou nestačí ...

IvaLéčení jizev

Stello, zdravím Vás!

Moc děkuji za dnešní léčení jizev.
Cítím se krásná, ve své pánvi žensky, teple, harmonizovaně a uvolněně.

Jsem vděčná za Váš čas, pomoc a kouzlo, které z Vás vyzařuje.

Děkuji, EvaElixír zdraví pro muže

Má první zkušenost s tantrou byl "Elixír zdraví pro muže". Hanka si získala mou důvěru již během úvodního povídání a následně jsem se zcela oddal jejímu dechu a dotekům, které jsem vnímal jako od někoho důvěrně známého. Relax a uvolnění, které mi bylo věnováno, nelze slovy vyjádřit a předanou energii jsem čerpal i následující den.

Děkuji, Jarda.

Dobrý večer,

dnes jsem navštívil Vaše studio, Váš ostrov klidu, Vaši oázu slasti. Ujala se mě slečna Lucie a provedla mě "Elixírem zdraví pro muže". Byl jsem nadšený a okouzlený zároveň. Její přístup byl skvělý, napsal bych profesionální, ale to není to pravé vyjádření...

Chci poděkovat Vám, Vašemu studiu a slečně Lucii
za nádherné chvíle, za slastnou procházku jinou dimenzí !!!

S pozdravem a přáním mnoha okouzlených ...

PavelMeditace hlazení

Zaujala mne nabídka doteku jedné ruky jako průvodce při meditaci na cestě ke svému nitru.

Dotek dlaně byl velmi jemný a posouval se po pokožce jako pomalu stékající kapka vody, která probouzí vnímavost. Jelikož jsem nebyl ničím dalším rozptylován, mohl jsem svou pozornost věnovat jen tomuto jedinému doteku. Bylo úžasné sledovat, jak se s každým dalším dotekem zesilují vjemy, objevuje se více detailů. Každý další dotek byl jako přidání kapky vody do vyprahlé pouště, která se probouzí k životu. Na začátku jsem vnímal jen místo doteku na povrchu své pokožky. Intenzita vnímání tohoto jemného doteku se postupně zesilovala. Mnohem více jsem cítil dotek do hloubky kůže a vjemy se rozlévaly do stran. Nejlépe bych to přirovnal k vodní hladině, na které dlaň vytváří vlnky, které jsou nejen v místě doteku, ale šíří se také po celé hladině. Chvílemi jsem měl pocit, že se dlaň, která se mne dotýkala, prodlužuje. Vjemy po doteku dlouho doznívaly, i když dlaň již odplula na jiné místo. Probuzená pokožka byla jako jemná propojená pavučina, kdy se dotek na jednom místě projevil na celém těle.

Bylo to velmi zklidňující, uvolňující, ztratil jsem pojem o čase. Dostal jsem prostor být sám se sebou.

Děkuji Ti Stello za skvělý zážitek.

MichalIndividuální výuka tantrické masáže

Ahoj Stella, konecne mam chvilu napisat ti par viet ako sa dari v tantra masazi.

Je to super, velmi si to uzivam. Este viac si to uziva moj partner, je po tom taky uvolneny, pritulny, chce sa viac maznat, hladkat, mojkat co pred tym nebolo az take bezne. Velmi sa z toho tesim a bavi ma to.

Dakujem ti.

Kaci