Reference k výuce, kurzům a workshopům


Tyto reference Vám přináší zkušenosti a sdílení žen i mužů z workshopů a seminářů. Autentické zážitky účastnic a účastníků Vám přiblíží obsah a průběh jednotlivých kurzů a zbaví Vás zbytečných obav.

Proč jsem vlastně vyhledal Božskou tantru.

Prvotní impuls bylo najít místo, kde by se mi z důvodů mnoha letému (asi 15 let) nedostatku doteků dostalo vnitřního naplnění. Jsem sice introvert, ale moje emočně citlivá duše již mnoho let jen strádala a já jsem již nevěděl jak v životě dál… Cítil jsem, jako bych byl na tomto světě úplně zbytečně - bez partnerské, psychické a fyzické lásky. S kým se objímat a s kým se usmívat.

Tantrické masáže, na které se teprve chystám, se ukázaly jako to pravé. Najednou jsem na stránkách naší úžasné a milé Stellinky objevil víkendový kurz Kultivace Mužské sexuality! No, přátelé, zvědavost mi nedala a musel jsem se přihlásit!

Kurz utekl tak rychle, až jsem to na jeho konci emočně nedával. Proč jsem byl smutný? Dojetím a že jsem tam na kurzu potkal a poznal takovou skvělou partu tak úžasných lidiček a že je již asi už nikdy neuvidím. Chápejte, když z civilizační bubliny přijdete do takového pozitivního prostředí plné pohodové energie a kde na Vás dýchne taková nikdy nepoznaná atmosféra, tak to Vaše emoce dostane. Jsem takový emociální človíček se zasněnou dětskou duší.

A když jsem následně objevil i možnost Dotekové lázně, tak jsem hned věděl, že je to přesně to, co hledám a že budu chodit. Tedy pokud to nikomu zde nevadí. Být mezi lidmi, kteří hledají to samé co já. Dotýkat se a býti se dotýkáni! Vždy jsem byl pro jemné láskyplné dotyky a upřímnou partnerskou věrnost. Jsem takový romantik. A nebudu zde popírat, že bych zde do budoucna nechtěl najít spřízněnou duši, protože věřím, že souznící protějšek by se měl hledat tam, kde oba mají stejné zájmy. Nemám totiž ani kamarádku, se kterou bych mohl vyrazit třeba na výlet, wellness či do kavárny.

A jak jsem se tedy cítil po mé první Dotekové lázni?

Jako znovu zrozený! Můj zážitek umocňovalo i to, že se nademnou po masáži jakožto nad novorozeným Ježíškem skláněla usměvavá Jana jakožto Marie a usměvavý Milan jakožto Josef a já jsem vůbec nechápal, jak je to možné, že jsem o Dotekové lázni nevěděl již dříve a přitom jezdím okolo do zaměstnání vzdálené odtud nějakých 870 metrů!! Všem zúčastněným z celého srdce velmi děkuji a objímám, že mi umožnili zažít nezapomenutelný zážitek!!

Úsměvy, dotyky a pohledy do očí jsou opravdu nezapomenutelným zážitkem!

Chci sem chodit i nadále z důvodu, že bych rád nasával zdejší energetickou atmosféru, co nám zde naše nejskvělejší Stellinka vždy připravuje a v neposlední řadě setkávat se zde s mými novými přáteli.

Již nechci býti již nikdy sám a chci mít koho hýčkat a rozmazlovat.

Všem Vám zde přítomným moc děkuji za Vaše přijetí mne mezi Vás. Ještě jednou děkuji. Jste všichni úžasní.

P.S. Naše milá Stellinko, děkuji Ti ještě jednou i za to, že jsi mi řekla abych pracoval na své sebelítosti, pocitu oběti, abych se opatroval, cvičil a myslel na tu možnost sebe rozvoje a jaký obrovský potenciál to mé tělo má! A doporučení pořadu na Youtube například Duše K jsou fakt moc super! Děkuji, že jsi a že jsem Tě mohl v mém životě poznat.

Aleš.

Milá Stellinko,

chci Ti napsat, jak jsi pro mě důležitá a taky vše, co Ti na workshopech nestíhám říct. Tvé workshopy jsou pro mě jako otevřené dveře do zahrady. Pomalu vcházím a objevuji svou ženskost, smyslnost, ztracené sebevědomí, radost, harmonii, lásku, svobodu…

Jdu dále a stále nacházím něco nového, a přitom tak přirozeného, až mám pocit, že to dávno znám. Vím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta zahradou poznání, i když někde v podvědomí cítím, že tato zahrada konec nemá. Jen vstoupit a nechat se vést. A ty jsi nám Stellinko tou nejlepší učitelkou a průvodkyní. Vždy nás provázíš s naprostou lehkostí, samozřejmostí a při tom vytváříš bezpečné prostředí, kde si každý určuje své hranice sám.

Nevím, kde máš ukrytou tu studnici nápadů, že v každém workshopu překvapíš něčím novým.

Ať už je to cvičení pro ženy „Pět tantrik“, nebo „Léčení sebeláskou“ dokážeš skloubit fyzický pohyb snad se všemi smysly.

Smíšené workshopy jsou pak navíc pro mě obohaceny o mužskou energii. Např. ve workshopu „Doteková lázeň“ byla velice zajímavá cvičení typu ano/ne, kde si můžeme bezbolestně vyzkoušet, jak naše podvědomí a celé tělo reaguje při stejných otázkách na každého muže jinak. Při vzájemných masážích jsem si uvědomila, jak radostné může být energii a lásku dávat, nejen přijímat.

Na workshopech „Dech brána k sobě“ jsem byla zase překvapena kam, až do svého nitra může člověk nahlédnout pomocí dechu. Tam jsem také poprvé poznala, jak silným zážitkem může být objetí a sdílení pocitů s úplně cizím člověkem.

Tvůj svět nejsou jen workshopy, je to také studio „Božská tantra“. Na masáži jsem zde byla zatím jen jednou, a to s manželem na párové 3-hodinovce. I můj stydlivý a zároveň pragmaticky smýšlející manžel byl velmi překvapen, s jakou úctou se dá k tělu přistupovat. Takže úžasný společný zážitek. Také jak víš, jsem byla u tebe několikrát na vaginálním mapování. Cítila jsem se u tebe naprosto v bezpečí a velmi brzy jsem na sobě cítila léčivé změny. Což mělo a dosud má vliv na náš manželský sexuální život. Můžu zase ženám jen vřele doporučit.

Takže Ti Stellinko touto cestou děkuji za to, že jsem Tě mohla potkat, a za to, že tu pro nás jsi.

S láskou HankaRozvíjení intimity v páru

Ahoj Stello,
Tantra s tebou mi doslova otevřela oči. Otevřela mi oči vůči mému partnerovi.

Celý život jsem měla zvláštní pocity z očního kontaktu s lidmi. Díky Stelliným domácím úkolům a praktikám už ty pocity nemám. Místo toho hledám a dokonce žádám tento kontakt. Můj partner a já jsme se rozhodně ještě více sblížili.

Děkuji :-))

Iva

Největším přínosem pro mě bylo, že jsem se naučil se svým tělem pracovat víc vědomě. Více vnímám, co se děje. Umím pracovat s tím, kdy vyvrcholit, kdy ne. Držet se "na hraně" je moc příjemné. V tomhle jsi mě, myslím, velice dobře nasměrovala.

K partnerce jsem se naučil přistupovat pomaleji a více s citem. Naučil jsem se několik technik, z nichž některé jsem vzal "za svoje" a začlenil je do našeho intimního života.

Kurz jsi vedla skvěle, umíš navodit bezpečnou atmosféru.

JanSexological Bodywork - sexuologická práce s tělem

A ešte raz velká vďaka za tvoju pomoc. Často si spomeniem na sedenia u teba a uvedomujem si, aký som bol slepý a hluchý k tomu, čo si mi hovorila. S láskou na tie sedenia spomínam a som hľboko vďačný. Si úžasná terapeutka :-)

Dúfam, že dokážem všetko, čo si ma naučila, aplikovať do života.

ŠtefanWorkshop "5 Tantrik a jiná cvičení"

Milá Stello,

zase jsem se jako žena posunula o kus dál.

Tvé vedení workshopu je úžasné... Při meditaci si představit Bohyni nebyl problém, byla jsi to ty. Myslela jsem si, že určité cviky nezvládnu...

Ale i s mým operovaným kolenem jsem toho udělala spousty, bylo to velmi emotivní, nabité energii a hlavně ženské ... Byla jsem uvolněná a spokojená. A dopolední pracovní stres byl fuč... Ač vyplaven slzou, ale bylo to úžasné.

Těším se na příště.

Marcela

5 tantrik bylo pro mě novou zkušeností, takže jsem musela vynaložit určité úsilí na to, abych se soustředila na jejich provedení dle instrukcí, i když technicky vzato není nijak složitá. Proto mě docela v závěru překvapilo, když jsem si uvědomila rozdíl mezi mými pocity, když jsem přicházela a těmi, jež následovaly ke konci cvičení. Přicházela jsem totiž v jakémsi duševním zmatku myšlenek, nesoustře­děná a popravdě, vůbec ne naladěná a ve své kůži, o vyrovnanosti nemohla být řeč už vůbec. Na konci tohoto večera jsem měla v hlavě příjemně "vymeteno" a jediným přáním bylo, aby to tak co nejdéle zůstalo.

Všechny semináře, které jsem u Stelly absolvovala mají společného jmenovatele - respektování indivi­duality každého člověka, za což jsem jí velmi vděčná, protože pokud bych se cítila byť jen na moment někam tlačena, vzala bych nohy na ramena už po prvním semináři. :-)

S.

Krásný den Stello,

děkuji za příjemně prožitý večer na workshopu 5 tantrik.

Pro mě to byla první zkušenost a byla jsem z toho celá uchvácená, opravdu se mi chvělo celé tělo, cítila jsem, jak mnou prostupje energie, kterou jsem také čerpala během napojení.

Jsem s jistá, že každá žena, bez rozdílu věku, by měla umět odpočívat, znát své tělo a potřeby. Podle toho, co jsem během workshopu viděla, zažila, si jsem jistá, že jsi žena na svém místě. Dýchla jsi na mě klid, pokoru a zároveň touhu po hlubším vědění a poznání tantry jako takové.

I když jsem ještě mladá, tak se se mnou život nikdy nepáral a mám toho za sebou poměrně dost. Jsem schopna uvažovat a jednat, kolikrát i lépe, jako ženy, matky.

Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Jana T.Workshop "Dech - brána k sobě"

Ahoj Stelli,

nejdříve ti posílám hrozně moc a moc díků za dechové cvičení brána k sobě.

Bylo to pro mě něco úžasného. Jsem zvyklí pracovat z dechem a že je základ ve všech oblastech. Takovou dimenzi a sílu jsem, ale neočekával. Pocity a stavy, které jsme si potom popisovali byly naprosto fantastické a nečekané. Byl to hodně silný zážitek za, který ti moc děkuji z celého srdce.

KarelWorkshop "Doteková lázeň"

Ahoj Stello,

díky za vědomé prožitky při poslední dotykovce. Výborný lektorský přístup, famózní atmosféra.

Těším se ve čtvrtek na setkání a další boření hranic.

William

Ahoj Stello,

posílám ti zpětnou vazbu z poslední dotekové lázně.

Byla opravdu super. Perfektní bylo, jak jsme se rozdělili na ženy a muže a pak jedna půlka stála a měla zavřené oči a druhá půlka chodila a dávala doteky. A možná ještě o malinko více se mi líbilo, jak jsme se náhodně potkávali a ve dvojicích si následně s pohledem do očí řekli, jaký dotek od druhého čekáme.

Tolik hezkých objetí jsem dostal a každé bylo jiné :-)

Ale obojí jde asi jen, když jsou vyrovnané počty. Nevím ...

Měj se a děkuji. Petr

Přicházel jsem s obavami, odcházel s nadšením.

Na Dotekovou lázeň jsem přicházel na základě dávné reference mé kamarádky. Cítil jsem se osamělý, vyčerpaný, prázdný. Očekával jsem nezřízené orgie lidí zabalených v prostěradlech a někdy i bez nich. Realita byla ale úplně jiná. A musím říct, že moje představy překonala. Na začátek musím říct, že jsem nikdy na žádné meditační akci nebyl, nevím, co to je jóga a proč tantrická masáž není sexuální praktika.

Na místě se sešla skupina velmi příjemných a stejně naladěných lidí. Hrála příjemná hudba, voněla vonná tyčinka a byl mi nabídnut šálek čaje. Akce začala pomalu a pozvolna, rozcvičením, uvolněním a následně i dotekovou terapií s jasně dohodnutými pravidly.

Již první doteky rukou byly povznášející. A nedá se to srovnat s doteky manželky či milenky. Toto byly doteky plné energie. Buďto jsem je přijímal nebo dával. Odcházel jsem naprosto uvolněný a příjemně naladěný. Pozitivní energie mi vydržela až do druhého dne a od té doby se těším na další akci.

Určitě jsem u vás nebyl naposledy.

Martin, 41 let

Ahoj Stello,

včera jsem se účastil vaší Dotekové lázně s Vladimírem. Znám odpověď na svou otázku. Odpověď zní: ti lidé jsou více méně naladěni v určité hladině stejně jako já. Všichni zažíváme období deficitu lásky ve formě doteku a jsme ochotni překročit běžně vnímané hranice intimity. Já jsem toho schopen kvůli nástrojům, které mi dává tantrická praxe. Proč jsou toho schopni ostatní, zatím nevím a asi to řešit nebudu, každý je odpovědný za svůj život. Díky za vytvoření takového prostředí a péče o ně. Jsi úžasná. Jsme nadšeni tou možností, kterou poskytuješ.

Ano, moje potřeba doteku není naplněna. Ano, toužím vědomý dotek dávat a dostávat. Ano, toužím po lidech a prostředí, kde by se tato moje potřeba dala uskutečňovat.

Mohu se tedy účastnit dalších večerů?

Také já se budu těšit na Tvůj styl, jakým lázně povedeš.

Marek

Ahoj Stello,

moc ráda bych sdílela pár dojmů i postřehů a vlasně všeho z posledních Dotekových lázní... Popravdě řečeno, vybrala jsem si tenhle workschop záměrně. Cítila jsem už delší dobu jákýsi blok v sobě vůči můžum i když pánskou společnost mám ráda cosi ve mně jako by dávalo stopku bliším vztahům. Upřímně, poslední dobou jako bych měla pocit, že neumím s muži mluvit ani projevit svůj zájem. No zkrátka si někdy příjdu prkená a nejistá... Cítila jsem to čím dál víc a tak mi smíšený seminář přišel ideální... že třeba prolomím své vlasní bariéry...

...Musím říct, nakonec to bylo užasné a hlavně, jako žena, jsem si hodně cenila, jaký důraz byl kladen na to, aby se zde ženy cítily dobře a že jsou to ony, kdo určují kam až zajít a kam už ne. Protože já se konečně v takovém prostředí mohla plně otevřít důvěře vůči mužům...

Samotná vědomá masáž byla opravdu pro mně pak už tak bezpečná, že jsem se už při jejím dávaní plně ponořila jen do sebe a užívala si ty chvilky. Jeden momet byl obzvláště dobrý, svým aha. Najednou jsem měla pocit, že bych se mohla do toho těla mého parnera zamilovat. Takhle se to dělá? S tím přišel pocit, že když to můžu udělat u druhého, musím zřejmně milovat i sama sebe... Proto se mi to v minulosti ještě nestalo. Najednou jsem si užívala přítomný okažik tady a teď, kdy už jsem nic víc nechtěla, jen tak být masírovat druhého, nebo se nechat od něj masírovat. Bylo to najednou jedno, co na sobě mám, nebo ne. Dohodli jsme se předem, jak to bude, a ten muž vše dodržel a to bylo pro mně opravdu zásadní. A měla jsem i dojem, že vždy počkal na to, co chci já, byť to bylo třeba jen obejmutí a to bylo pro mně obrovsky léčivé...

Domů jsem došla dokonale vytěšená s příjemnou únavou v nohou. A po dlouhých prodbělých nocích jsem konečně usnula jako miminko. Tak dobře vyspaná, jako po tomhle večeru, jsem už dlouho nebyla.

Paráda

Děkuji a moc objímám Miluška

Doteková lázeň je opravdovou lázní.

Není to jen o tom, že do ní ponoříme jenom jednu nohu, ale opravdu se koupe celé tělo. Je ponořené v dotecích. Je to něco, co běžne není možné zažít.

Přišla jsem nepolíbená, ale cítila jsem se opravdu velmi bezpečně. Nepřekračovala jsem žádné své hranice jednak kvůli tomu, jak byl workshop veden, ale i díky masáži ve trojici. Když masírujeme v této kombinaci, tak se můžeme opřít i v té své masérské neznalosti o kontakt a podporu toho dalšího. Je to samostatný zážitek, kdy dva spolu pečují o třetího.

Viděla jsem, že jiné trojice měli různě nastavené hranice, ale byla to pro mě jen informace. Můj pocit, určovala atmosféra a hranice v mé trojici.

Moc jsem si to užila.

Ivona

Milá Stello,

byl to hodně pěkný večer.
Jsi osobnost, máš nevtíravý způsob vedení akce, poskytuješ svobodu a bezpečí. Velmi milé.

Takže moc děkuju...

Stáňa

Doteková lázeň je pro mě způsob, jak zažít blízkost v dnešní odcizené době, kdy se lidé sobě navzájem vyhýbají. Začátek workshopu mi připadal poměrně civilní, trochu se rozhýbat a občas se někoho lehce dotknout. Zásadním zážitkem pro mě byla masáž ve dvojici, podařilo se nám s mým náhodným masážním partnerem krásně se propojit - měla jsem pocit, jako bych se vznášela. Přitom mi jen masíroval záda a nohy. Myslím, že je to hlavně příležitost náhodně potkat někoho, koho člověk potkat má a s kým může až překvapivě duševně splynout. Během úplně obyčejné masáže.

Nevím, v čem je to kouzlo. Ale myslím, že na dotekovou lázeň chodí lidé nalazení na vlnu laskavosti připravení otevřít se blízkosti a neutíkat před ní. A i když člověk nepotká někoho, s kým by se dokázal tak krásně sladit, přinejmenším prožije několik hodin s lidmi, kteří si na nic nehrají a prostě jsou.

Eva

Chodím na dotekovou lázeň z Ostravy, protože mi chybí v životě doteky a uvědomila jsem si, že není povinnost partnera mi tuto potřebu naplnit ... že existují jiní, kteří s láskou dotek dávají rádi a opětovně přijímají i mé doteky. Sytím se tedy dáváním i přijímáním.

Kromě toho si mi líbí, že se na začátku tělo uvolní tancem a Stella má vždy zajímavou hudbu.

Nikdy nic neočekávám a vždy si odnáším obohacení sebe sama a nejen to, často přijdu na věci, které bych jinak řešila delší dobu. Stávám se pevnější v sobě a lépe přijímám, co život přináší, s větší odvahou řeším každodenní realitu a pohlížím na svět.

V Brně je mnoho mužů, kteří jsou připraveni dotek dávat a tak se ptám, kde jsou ty ženy, které se cítí osamoceny a chtěly by tolik být v náručí muže?

Šárka

Na dotekovou lázeň chodím, protože mi schází dotek a pohlazení. Tato lázeň mi přináší úžasnou relaxaci a nezapomenutelný zážitek. Neumím to vyjádřit slovy.

Děkuji Ti Stello, za zprostředkování této kouzelné zkušenosti :-).

Magda

Ahoj Stelli,

chci moc poděkovat za včerejší spontánní akci:-) Bylo to překrásné, ještě dneska to ve mně doznívá a už se těším na další přítomnost mužů. Ano, přítomnost mužů to je to, co jsem potřebovala "poléčit" sama v sobě, neuvěřitelně jsem byla ze sebe mile překvapena, jak s velkou láskou a otevřeností jsem přijimala všechno co přicházelo, všechny ty muže (i ženy), tu naši společnou spontanitu, hravost, laskavost a tělesnou šťavnatost.

Všechno bylo nádherné!

S láskou objímám, Hanka

Není dotek jako dotek, aneb proč jezdím na tantru do Brna

Ahoj Stello,
když jsem ti po létech pohlédl do očí, všiml jsem si změny, která mne velmi příjemně překvapila. Viděl jsem v nich lásku a zkušenost.

„Tož dojeď na něco,“ pravila jsi a já se vypravil na Dotekovou lázeň – otevřené večery pro lidi, kteří se chtějí dotýkat a být dotkáni.

Chtělo to trochu odvahy přiznat, že zrovna tohle teď potřebuji. Pak už zbývalo jen jít s kůží na trh a nechat se dále překvapovat.

V průběhu večera mi začalo být jasné, že nejlepší je nic neočekávat. Pokud zůstanu otevřený, setkání vždy přinese svůj dar. Ze všeho nejvíce mne zaujalo, jak se při dotecích prolíná potěšení s poznáním a léčením. Po třech absolvovaných večerech vím, že vytváříš bezpečný prostor, jehož možnosti jsou opravdu široké. Rád se ho budu účastnit i nadále. Díky za příjemnou, téměř domácí atmosféru, hravost, uvolnění a radost, které bylo tolik, že mi vždy zbyla i domů.

Zdravím všechny minulé i budoucí účastníky a Tebe zvlášť

Libor

Včera to bylo moc fajn, hlavně jsme měli s mužem úplně odlišné zážitky, a každý si naplnil to, co zrovna potřeboval. Nevím, jak bychom tohle vytvořili doma, tak to pro nás bylo vážně obohacující.

Celá tantra je pro mne obohacující, díky.

Jitka

Dobrý den pani Stello,
ještě jednou moc děkuji za včerejší kurz. Krásně jsem se cítil v kruhu příjemných lidí v bezpečném prostředí. A ty výjimečné zážitky z doteků pořád ještě vstřebávám :-)
Dalšího setkání se opět rád účastním

Jiří

Na dotekovou lázeň jsem přišla nejistá a plna očekávání, odcházela jsem radostná a naplněna po okraj pokojnou, laskavou energií. Byl to vyjímečný zážitek, děkuji za něj všem. Určitě přijdu znovu.

Petra

Workshop "Jak být sama sobě lepší milenkou"

Najintenzívnejšie, najúžasnejšie a najúprimnejšie stretnutie samej so sebou! V skupine nádherných bytostí a v atmosfére úplnej dôvery. Môžete všetko, čo si sami umožníte!

Natali

Akceptovať seba ako krásnu bytosť, je jediná cesta ako byť šťastná sama so sebou 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Sama či s rodinou. Tento workshop ma k tomu finálne doviedol.

Hali

Tancom zvládam všetky problémy. Ďakujem za znovu pripomenutie. Bola to pre mňa dôležitá súčasť workshopu a vďaka tomu som povýšila potešenie nad fyzickú rozkoš. Stretnutie so sebou samou, svojou bohyňou, svojím telom mi prinieslo naplnenie, neskutočnú energiu a odvahu do ďalšieho života a sebaspoznávania. Hneď by som si to znovu zopakovala.

Jana

Je jedno, jestli je Ti 20 nebo 50, budeš se cítit jako skvělá a krásná žena od první minuty v bezpečném kruhu přítelkyň. Z kurzu odejdeš klidná s tím, že je před tebou celý svět.

Dagmar

Seminár bol pre mňa narodením. Bola to hlboká práca s prijímaním. Prijatie začína pôrodom. Skutočne prežiť, precítiť vlastný začiatok, toto všetko mi seminár dal.

Narodila sa vo mne žena so svojou sexuálnou, vitálnou energiou, aby vďaka tejto žene, čiže vďaka mne, mohlo žiť všetko živé okolo mňa. Seminár bol krokom na ceste k sebe samej. Ďakujem.

Martina

Sami sme si väzniteľmi, trýzniteľmi a sami sme si oslobodzovatelmi a potešovatelmi. Stretla som seba ako divoké zviera, ktoré som uviazala na reťaz. Najprv som s reťazou bojovala, až kým som si uvedomila, že druhý koniec držím ja. Stačilo pustiť.

Lucia

SEBAPRIJATIE

Katka

Intenzívny, hlboký zážitok - stretla som sa so sebou, znovuobjavila ženu v sebe. Ona mi bude pomáhať, stáť za svojimi rozhodnutiami, byť pevná, mať sa rada a aj ľudí okolo seba... Teším sa na svojho muža.

Pavla

Jak být sobě lepší milenkou, jak být sobě skutečnou podporou, jak být sobě léčitelkou, jak být sobě přijímající náručí... Dva intenzivní dny jsou za mnou a já jsem překvapena, jak moc si toho sama sobě MOHU a DOKÁŽU dát.

Stelli, mohla jsem díky Tobě potkat svou vystrašenou vnitřní holčičku a obejmout ji a konečně ji pomoct! Byla to hluboká transformace a já se cítím víc a víc celá a víc a víc sama sebou. Z hloubky svého srdce děkuji a jsem nesmírně vděčná, že jsem Tě mohla potkat!

Silvie

Jako každá jsem se bála, co se bude dít na kurzu "Jak být sama sobě lepší milenkou".

I přes počáteční ostych a zábrany hlavně z vlastní nahoty jsem si kurz víc a víc užívala. Přijímání vlastního těla, svých nedostatků i předností, i pouhé hlazení a masírování, přináší souznění a větší jistotu při práci s tělem. Spousta z nás v kurzu překročila hranice, tabu, bloky a záseky, které od dětství máme.

Společné sdílení zážitků a formulování vlastních pocitů pomáhalo ujasnit si myšlenky a hledat cesty ze začarovaných kruhů. Pocit bezpečí, síla a energie, která se v kolektivu vytvořila, pomáhala bortit zábrany a všechny meditace, rituály a cvičení tak byly přirozené, očistné a uvolňující.

Společně jsme se naučily pracovat se svým hlasem, s požadavky svého těla, s žalem i bolestí, přijmout vše, pojmenovat to, ale také se negativních emocí dokázat zbavit, aby se nám nestaly přítěží do dalších let. Celkový pocit z kurzu je jedním slovem OSVOBOZUJÍCÍ!

Zuzka, Olomouc

Děkuju za seminář "Jak být sama sobě lepší milenkou". Byla jsem překvapená hloubkou, intenzitou a důvěrou, kterou jsem tam potkala.

Posílám podporu v dalších podobných setkáních, ráda se znovu zúčastním.

s láskou Jarmila

Po absolvování workshopu "Jak být sama sobě lepší milenkou" musím říci, že v téměř 47 letech začíná nová etapa mého života. Osvobozená, vědoucí, sebepoznaná...

Potkala a poznala jsem své vnitřní dítě-holčičku, a dokázala jí říci, že ji miluji. Od té chvíle se jinak dívám do zrcadla, jinak o tělo - chrám své duše - pečuji, jinak vnímám (a konečně bráním!) své hranice, na které ostatní lidé útočí.

Cítím nekonečnou vděčnost a pokoru, ale i závazek, abych tento úžasný dar nepromarnila, aby se nerozplynul a nerozmělnil v šedi povinností běžných dní.

Konečně mohu opravdu říci, že VÍM, co znamenají slova: ženská rozkoš je nejsilnější síla na zemi!

Stello, jsi skutečný guru, děkuji.

Lada, BrnoWorkshop "Jak být lepší milenkou 2"

Kurzy "Jak být lepší milenkou 1 i 2" pro mě byly velmi intenzivní, nádherné a mnoho pro mě znamenaly. Ta setkání pro mě byla „zpáteční cestou“ k mužům – k jejich pochopení a přijetí mnou, a to se vším všudy co muže dělá mužem.

Děkuji Stello.

KatkaWorkshop "Jak být lepší milenkou 1"

Drahá Stello,

také velmi děkuji za workshop. Dokázala jsem na něm jít za svou komfortní zónu a jsem za to moc ráda. Bylo to hlavně díky atmosféře, kterou jsi vytvořila a vybraným mužům. Předem jsem byla přesvědčená, že se cizího muže nedotknu. Ve zpětné vazbě jsem říkala, že se necítím moc dobře a dotýkat se živých mužů mi přišlo zbytečné.

Teď už to hodnotím jinak. Jsem za tu zkušenost ráda. Vím ještě víc, že každý je jiný a je třeba respektovat jeho individualitu. Vím, že můj muž je pro mě poklad, protože to co mi dává on, tedy lásku, pozornost a hodně doteků, dělá z našich chvilek něco jedinečného.

Masáž jsme zkoušeli hned, jak jsem se vrátila, a byl moc spokojený.

Děkuji, Iva

Milá Stello,

chtěla bych moc poděkovat tobě i Vlaďce za citlivý přístup i slova povzbuzení na sobotním kurzu Milenka 1. Stále v sobě vstřebávám nové informace a tu energii, která ve mě tančí. Jsem jako Alenka v říši divů, že já něco takového dokázala. Já, která se lingamu dotýkala, protože musela.

Díky tobě jsem zjistila, jak je možné dotýkat se muže s citlivostí, hravostí, splynout s ním a pocítit sílu vědomého doteku. Mé díky patří i těm krásným mužům, kteří nám dovolili vstoupit do jejich světa a sdílet své postřehy.

Bylo to jako kouzlo okamžiku.

Lenka, Olomouc

Milá Stello!

Kurz Milenka 1 pro mne byl mnohem více než pouze příjemně strávený sobotní den uprostřed února s několika fajn ženskýma. Otevřel mi dveře do něčeho nového, nepoznaného a mnohem lepšího. Dveře, které jsem se bála otevřít kvůli traumatickým událostem minulosti, událostem které mě paralyzovaly natolik, že jsem už nebyla schopná přijmout sexualitu s vtipem a lehkostí jako něco přirozeného. Ta změna mého vnímání sexuality byla pro mě natolik nepříjemná, že jsem hledala všemožné cesty - psychology, sexuology, četla jsem knížky a články a pořád nenacházela to, co jsem hledala. Sebedůvěru vedle nahého muže, jistotu ve své ženskosti a samozřejmě jistotu v tom, co muži předám.

V teorii jsem byla velmi zběhlá, ale ve tmě v posteli jsem byla jako malé vystrašené zvíře v kleci. Ležet vedle partnera a bát se ho dotknout, možná to zní absurdně, ale věřte že je to velmi nepříjemné. Místo sexuální energie doma cítit napětí, nervozitu a ustrašenost je velmi svazující, už mi kvůli tomu skončila jedna láska a nehodlala jsem kvůli tomu ztratit i nynější vztah.

Během kurzu jsem však vše, co jsem hledala, našla a k tomu ještě i mnohem víc. Sex jsem opět začala vnímat jako zábavu ne jako nepříjemnou partnerskou povinnost. Něco kvůli čemu je třeba se stresovat a trápit se. Teď nejen že se muže a penisu nebojím, dokonce je doma sama vyhledávám a partner je nadšený. Teď už to nejsou jen divné a strojené asexuální mateřské pohyby a něžné hlazení ho ve vlasech a na hrudi, teď jsem plnohodntnou sebevědomou milenkou a tudíž i ženou.

Ještě jednou tímto děkuji Stelle za to, že jsem díky jejím metodám citlivě přešla opět na správnou cestu, ze které jsem v minulosti sešla a konečně se po té době uvolnila. Nejenže je spokojený partner, jsem spokojená hlavně já - srdce nemám stažené úzkostí, když vedle sebe usínáme, teď už partnerovi rozverně mačkám rozkrok nejen doma ze spaní, ale i přes džíny jen tak v kině, v převlékací kabince i v knihovně a se smíchem pozoruji, jak je přítel v rozpacích a culí se :-)

Jednoduše: vřele doporučuji! Kurz mi opravdu změnil život :-)

Lena

Milá Stello!

Píši mé dojmy z toho co jsem se naučila u vás na workshopu "Jak být lepší milenkou". Jsem z toho maximálně nadšená, konečně beru chlapa, jako chlapa a mám velice kladný přístup k pánskému přirození. Dokážu si "hrát" a hlavně chápat jejich tak velkou touhu po milování. Můj přítel je z masáží doslova unesen a do našeho společného vztahu to přineslo mnoho,mnoho pozitivního.

Takže ještě jednou moc děkuji a příteli zkusím nabídnout workshop pro muže.

S úctou a velkým obdivem k Vám, Tereza

Zážitek ze sobotního kurzu “Milenka" stále ještě jiskří v mé duši i v mém těle. Nikdy by mě nenapadlo, že si tolik odnesu... tolik předám svému muži... a tolik se mi od něj dostane zpět!!!
Přeji si, ať to nikdy neskončí :-)

Naše i tak krásné manželství se posunulo do ráje! A to díky Tobě, Stello... Děkujeme.
Předávej, uč a inspiruj s Tvou nekonečnou energií dál, prosím...

Ráda bych vzkázala všem, kteří přemýšlí nad účastí - jděte do toho!!! Zažijete božský den s krásnými lidmi, naučíte se to, co se nikde nedočtete, a odnesete si tisíckrát víc, než co jste do toho dali. Za jeden den jsem pochopila tolik věcí, a to nejen o mužském těle a duši, ale i o sobě samé...
Tohle se slovy popsat nedá - tohle se musí zažít!

S láskou a velkou úctou

Lenka

Milá Stello,

ráda bych Ti ještě jednou poděkovala. Sobotní seminář byl skutečně neuvěřitelný. Mám pocit, že veškerá možná slova nejsou schopna pojmout mé nadšení. Nejen, že se mi otevřely brány k novým možnostem a prožitkům, ale především k mužské duši a srdci. Jako bych až teď skutečně pochopila křehkost mužského nitra a bytí.

Kéž by stále více lidí nacházelo i skrze potěšení a radost jiných cestu k sobě.

Marcela

Milá Stello,

chci Ti ještě jednou moc poděkovat za překrásný workshop Jak být lepší milenkou. Ještě pořád cítím krásnou energii a sílu kurzu. Pomohl mi navrátit ztracenou odvahu, pokoru a lásku k mužům, ale i k sobě samé. Strach z komunikace k tématu vědomého milování a doteků se vytratil.

Přivedla jsem partnera ke svému tělu a láskyplně, slovy i mlčky, mu sdělila, co se mi líbí. Pak i já přivedla jeho tělo do krásné rozkoše, ve které jsme splynuli společně. Byla to extáze, kterou jsme zažily poprvé. Přišly slzy, radost a krása a já si poprvé uvědomila, že mám vedle sebe opravdového muže!

děkuji s láskou Hanka P.

Ahoj Stelli,

s odstupem několika dní, ve kterých jsem nechala doznít zážitky a pocity ze sobotního kurzu "Jak být lepší milenkou" bych ti chtěla ještě jednou móóóc poděkovat za příležitost něco takového prožít a tyto intimní věci sdílet.

Pro mě byl celý kurz velmi laskavý, uvolněný, radostný a hravý ..... prostě takový jako Ty ..... :-). Byl mi dalším krokem k větší otevřenosti a hlubší intimitě sama k sobě i k partnerovi, byl pro mě návodem k větší hravosti a lehkosti v sexualitě a hlavně mi byl přínosem k lepšímu pochopení mužského "srdce". :-) Ještě jednou děkuji.

Tak nějak se mé nadšení přeneslo i na mého muže, jen jsem podala informaci o tvém kurzu pro milence a sám vlastní iniciativou si vyhledal kurz na tvém webu a myslím, že se ti na květen už přihlásil..... :-). Tak mám radost a taky jsem si hned vzpomněla na slova jednoho ze sobotních mužů modelů:

Ženy věnujte se vědomě a s láskou mužům - oni vám to pak zcela jistě oplatí !!!!! :-)

Ještě jednou děkuji. Tantra je prostě božská !!!

Milá Stelinko!

Workshop byl úžasný!

Jsem vděčná za to, že jsem tam spoznala holky, které mě obohatili v poznání, některé ve mně vzbudili obdiv a uznání, jak se k tomu postavili a strhli i mně. Musím uznat... Tvoje vedení počas celého kurzu, jak si to vedla pevnou rukou a ani jednou si nezaváhala. A nic neuniklo tvému zraku. Byla si jak vzlétnutý orel, který kroužil nad vzniklou situací.

No a samozřejmě kluci (chlapi - taková sluníčka), kteří se usmívali na nás i přesto, že jsme tam byli jak "vyorané myši". Fakt před nima klobouk dolů. Děkuju!
Jeden mi řekl jednu větu, která mi změnila můj názor, o kterém jsem byla skálopevně přesvědčená, že je to ten pravý názor.....

........pááááááááááááááá

Janka

Lepší milenka je seminář zcela úžasný!

Milá Stello, jsi naprosto skvělá a velmi přirozená. To, co jsi mě během jediného dne dokázala naučit se opravdu nikde jinde dozvědět nedá. Díky tobě jsem ve svém věku (46 let) teprve plně pochopila, jak vlastně muži fungují, a to nejen po stránce sexuální, ale hlavně psychické.

Moc děkuji!

Ivana, Brno

Milá Stello,

workshop "Jak být lepší milenkou" byl skvělý,
prostě úžasně strávená sobota se spoustou užitečných informací.  ;-)
Masáž jsem doma hned vyzkoušela a muž byl nadšený.
Rádi bychom věděli, jestli existuje i workshop pro muže "Jak být lepším milencem"?

Lucie, Brno

Kurz byl velmi, velmi praktický a byla to zábava. Pro mně to byla skvělá zkušenost, že i pro muže může být více než sex samotný, čistá láska a relaxace.

Jane, Vídeň

Seminář se Stellou byl velice intenzivní. Byla to pro mně nová skvělá zkušenost a jsem si jistá, že můj sex s mým manželem bude mnohem vzrušující...

Carla, Vídeň

Skvělý seminář. Jsi skvělá učitelka. Líbila se mi atmosféra, to jak si sundala strnulost z nás účastnic. Pokračuj ve své dobré práci. Nic bych na kurzu neměnila, ale ocenila bych trochu více psaných instrukcí s sebou. Ráda bych se zúčastnila dalších workshopu pro ženy. Děkuji.

Christi, Vídeň

Děkuji za učení a přijímání muže, jak dávat radost, léčit a přijímat na obou stranách. Další workshop prosím o sebelásce...

Maureen, Vídeň

Seminár "Ako byť lepšou milenkou" bol pre mňa výnimočný z viacerých aspektov. Predovšetkým to bol prirodzený postoj lektorky k témam, ktoré sú veľmi citlivé z hľadiska morálky, odsudzovania a posudzovania, hanby ba dokonca až výsmechu. Ide o penis, jeho anatomické zloženie a hlavne význam penisu pre chlapa. Ja ako žena sa vlastne nemám kde dozvedieť, ako to chlapi majú so svojím penisom. Ak neporozumiem tomuto vzťahu, nemám šancu porozumieť chlapovi. Vlastne som nerozumela ani svojmu manželovi, s ktorým sme boli 25 rokov zosobášení.

Napriek tomu, že mám teraz 57 rokov a absolvovala som zopár tantrických seminárov, skutočnosť, že "prijatím partnerovho penisu prijímam aj jeho srdiečko" bola pre mňa šokujúcou novinkou. Ak sa pozriem späť, naozaj to tak v mojom živote bolo. Hoci som si to vtedy neuvedomovala, v podstate som v celom svojom živote prijala iba jedného jediného chlapa…

Ďalším aspektom je možnosť o témach - Intímny život a penis - otvorene hovoriť a pýtať sa na názory či skúsenosti lektorky aj ostatných. V bežnom živote je táto téma tabu, ale to neznamená, že s tým nemáme problémy. Práve naopak. Ak som nespokojná v intímnom živote, nielen že sa ochudobňujem o radosť a životnú energiu ale nutne sa to prenáša aj do iných oblastí môjho života… Takže porozumieť tejto oblasti nášho života naozaj stojí za to.

Stelinka, som ti veľmi vďačná za to, že si sa rozhodla vnášať svetlo do tejto veľmi citlivej, ale nesmierne dôležitej oblasti môjho života.

Zuzana, Bratislava

Jsem tak vděčná za Tvoji skvělou a užitečnou variaci masáží.

Můj přítel byl skutečně nadšený. Řekl: Hmmm!!! Je tohle to možné??? Cítím ho mnohem, mnohem více, zjistila jsem jeho individuální potřeby… Je to skvělé, hodně radosti a spojení v čisté lásce…

Paula, VídeňIndividuální workshop "Jak být skvělým milencem"

Ahoj Stello,

děkuji Ti ještě jednou za velice příjemné vedení našeho "sezení" - pracovat s Tebou a řídit se Tvými radami je radostné, ale hlavně obohacující.

Jiří

Milá Stelli,

na individuálním kurzu "Jak být skvělým milencem" jsi mi příklady a cíleným dotazováním v teoretické části umožnila sebereflexi a přehodnocení mého erotického a sexuálního chování k vlastní partnerce. Bylo velice zajímavé poslechout si prostřednictvím Tvých zkušeností jak věci vidí ženy a dozvědět se pro mě nové informace o anatomii, psychologii, sexuologii a jejich praktickém uplatnění.

V praktické části kurzu jsi byla skvělá - první den jsi mi dávala přesné instrukce krok za krokem. Byl jsem na začátku celkem nervózní a spěchal jsem, což bylo v masáži poznat, ale Tvůj pozitivní přístup mě uklidnil a zpomalil. Druhý den jsi mě nechala masáž zopakovat a už jsi "jenom" korigovala správnou sekvenci, místo doteků a tempo. Bylo fantastické vidět a učit se z toho jak jsi četla reakce modelky a gesty jsi mě naváděla na další kroky. Jsem vděčný za demonstraci čeho se dá dosáhnout.

Kurz bych vřele doporučil - individuální výuka měla výhodu v tom, že jsme se mohli pobavit o mé situatci v detailu a Ty jsi poskytla několik praktických rad, ktere již doma zavádíme.

Diky!

Radek

Kurz probíhá v krásném, čistém prostředí. vůně, barvy, zvuky... Stella mě nejdřív seznámila s teorií tantrické masáže formou řízeného rozhovoru a potom následoval praktický nácvik. To platilo pro oba dva dny. Tento kurz byl pro mě diametrálně odlišný zážitek v oblasti erotiky než na co jsem do svých 33 let byl doposud zvyklý. Je to podobné jako jíst celý život ve fastfoodu a najednou zjistit, že existuje i kvalitní restaurace s nepřeberným množstvím různých chodů. Asi díky nenásilnému úvodu a drobným rituálům jsem se cítil celou dobu naprosto uvolněný a bez obav.

Stella mi vysvětlila teorii a postup tantrické masáže jasně a naprosto srozumitelně. Přesto, že nevím nic o energii, čakrách a naprosto netuším co je aura :-), podařilo se mi (i k mému překvapení) naprosto nenásilně uvolnit mysl do přítomného okamžiku... V tu chvíli mi naprosto zmizel čas a nechal jsem se táhnout proudem masáže a vnímal jen to, co partnerka potřebuje. Pro mě naprosto nový zážitek a naprosto nový a neznámý aspekt erotiky. Velmi důležité a užitečné bylo poskytnutí zpětné vazby od figurantek, která celý kurz uzavírá.

Ještě jednou díky a těším se na příští setkání.

RobertWorkshop "Jak být skvělým milencem"

Ahoj Stello,

ještě jednou bych Ti rád poděkoval za naprosto fantastický kurz. Naučil jsem se opravdu mnoha novým a mimořádně cenným věcem, celý víkendový zážitek ve mně stále ještě doznívá a naplňuje mě pocitem blaženosti a pokory. Mám ohromnou radost, že ke své partnerce mám možnost přistupovat s ještě větší úctou a společně sdílet posvátnost dotyku takto smysluplným způsobem.

M.

Jak být skvělým milencem

Milá Stello,

kurz pro mě byl velice zajímavý. Už cca 2 roky jsem se na něj těšil, ale vždy bylo něco jiného, důležitějšího. Teď nazrál ten správný čas a já se mohl tohoto kurzu zúčastnit a velice jsem se na něj těšil. Plně splnil moje očekávání. Obsahově si myslím, že zaznělo úplně všechno, co by se člověk muž měl o člověku ženě dozvědět. Obdiv a poděkování modelkám, že do tohoto tréninku šly. Děkuji ve vší úctě a vážnosti, děkuji. Jejich zpětná vazba byla super. Velice zajímavé pro mě bylo i mužské seskupení skupiny, kde byli muži z různých profesí, vztahů i sólo muži. Jejich postřehy byli velice zajímavé.

Žena - velice zajímavé vysvětlení všeho do nejrůznějších detailů. Jak žena funguje, co potřebuje + názorné ukázky toho, jak co funguje. Obrázky velice zajímavé a poučné.

Když zhodnotím kurz jako celek, byl pro mě velkým přínosem.
Jak po odborné stránce, tak po praktické.

Vašek

Jak být skvělým milencem

Celý kurz pod vedením Stelly byl velice profesionálně vedený. Kromě filozofických přesahů o vztahu muže a ženy, nám bylo poodhaleno jak zacházet nejen s ženskou myslí, ale i tělem. Zajímavé bylo poznávat i další účastníky kurzu, zjišťovat jejich motivace a životní příběhy: "jak být správným milencem / manželem / přítelem". Kurz mě naučil lépe vnímat ženskou energii, jak s ní zacházet a jak být ještě lepším milencem.

Jakub

Jak být skvělým milencem

Myslím, že přesně splnil definici vzdělání. Jedna chytrá poučka říká, že vzdělání je to, co zůstane, pokud bychom zapomněli všechny znalosti. A myslím, že kurz mě vzdělal natolik, že už navždy budu jiný. Jinak - to jest opravdověji a citlivěji - se budu dívat na ženy a jejich těla. Kdo se jednou naučí plavat, nikdy už to nezapomene. A já myslím, že tohle je něco podobného.

Přemysl

Jak být skvělým milencem

Praktický pohled na intimitu bez předsudků má pro mne pozitivní dopad zejména do mých rodinných vztahů. Kurz mi nabídl konkrétní řešení, a to takovým způsobem, který mi umožňuje poznatky skutečně realizovat. A k tomu uvolněnou, příjemnou a podporující atmosféru.

Díky za to. Robert

Jak být skvělým milencem

Kurz hodnotím jednoznačně pozitivně. Myslím, že mi to na mé cestě doplnilo né dílek, ale obrovský díl skládanky, který mi chyběl. Chvíli mi trvalo, než jsem zpracoval všechny dojmy z kurzu a to propojení skrze vědomý dotek. To je něco úžasného.

Pro partnerku to bylo překvapení, a tak ji dopřávám postupně krok po kroku a až se začne sama zajímat více, tak ji určitě poradím jít na tvůj kurz. Abych to vysvětlil, tak jde o to, aby nešla na kurz, protože já chci, ale proto, že chce ona sama.

Tom

Kurz Jak být skvělým milencem je báječným spojením teorie s praxí. Kurzu se mohou zúčastnit všichni muži bez ohledu na věk nebo jestli zrovna jsou nebo nejsou v partnerském vztahu se ženou. Během dvou dní zažije muž nejen napojení na ženy, ale i energetické propojení s ostatními muži ve skupině. Důležitá je také možnost sdílení zkušeností. Každý si může uvědomit sám, kde dělá chyby ve vztahu k ženám. Během kurzu se vynoří spousta podnětů pro další osobnostní rozvoj člověka. Praxe probíhá kultivovaně s duchovním podtextem tantry, ženy dávají ihned zpětnou vazbu vhodným způsobem, aby muž věděl, co dělá dobře a kde se má zlepšit. Kurzem skvěle provází Stella, která v sobě spojuje zápal pro předávání informací a má spoustu energie, vědomosti a zkušenosti z teorie i praxe řešení partnerkých vztahů a oblasti sexuologie.

Kurzu by se měl zúčastnit každý muž, který má zájem o rozvoj své vlastní osoby a chce přinášet radost své současné nebo budoucí partnerce.

Pepa

Jak být skvělým milencem

Milá Stello,

tímto Ti chci poděkovat za úžasný workshop, který jsem pod Tvým vedením absolvoval. Po rozchodu s partnerkou, kde hlavní chybou bylo moje nedostatečná znalost milování, jsem hledal, co s tím udělám a myslím, že jsem našel.

Po celou dobu panovala neuvěřitelná atmosféra, i když jsme se pouštěli do neznámých a tajemných vod, tak to bylo s lehkostí. Mezi námi chlapy se vytvořila skvělá parta.

Děkuji za získané poznatky i praktické nácviky. Jak to celé dopadlo? To bude moci posoudit partnerka. Držím pěsti, ať se Ti daří další úžasné věci, které pro nás chlapy děláš. Potřebujeme to a to dost.

Standa

Jak být skvělým milencem

Na workshop jsem šel na základě recenzí z webu, nicméně stále tam byla malá obava z neznámého. Všechno to proběhhlo naprosto skvěle. Stella umí vytvořit úžasnou atmosféru bezpečí, ve které se všichni můžou uvolnit a otevřít. Praktická část byla samozřejmě nejzajímavější - a to jak masírování, tak i zpětná vazba od žen.

O několik dní později jsem mohl něco z toho, co jsem se naučil, vyzkoušet v dotykové lázni. I přes to, že jsme se neznali, tak to bylo úplné wow! Na konci masáže jsme si k sobě jen beze slov lehli a užívali si ten moment. Ani nebylo nic, co by mělo smysl si jako zpětnou vazbu v tu chvíli říct.

Workshop doporučuji všem mužům bez ohledu na to, zda si myslí, že už jsou "dobří" nebo ne, protože na workshopu objeví úplně nový svět.

Michal

Nádherný den Stello,

ještě jednou bych rád poděkoval za workshop. Přihlášení na akci přišlo od srdce, pak se tam začalo vkládat ego, ale neposlechl jsem ho a udělal správně. Celé dva dny měli příjemnou atmosferu, i když na sobě poslední rok pracuji více než v předchozích letech, myšlenka že mám celý víkend jen pro sebe mi asi umožnila se uvolnit.

Neuvěřitelně jsem si to užil, vyzkoušel věci, které jsem odkládal - zařvat si, naladit se na sebe... a co asi nejvíce, uvědomit si, že se mám opravdu zaměřit na sebe, což se projeví i na okolí.

Po poslední masáži jsem odcházel s příjemným pocitem, všechno jsme s mojí láskou probrali a budu kout železo dokud je žhavé :-) Už jsem koupil druhý sarong, zeptal jsem se na vůni, hledám nějakou vhodnou hudbu (vůbec si nevybavuju co jsi nám pouštěla, rozumově vím že tam něco hrálo ale byl jsem na sebe tak napojeny, že to šlo mimo mě).

Zároveň jsem si uvědomil, že abych mohl lépe dávat, měl bych umět i přijímat a vyzkoušet si to z druhé strany. Rozhodl jsem se že budu na sobě pracovat intenzivněji a za nedlouho se určitě ozvu.

Ještě jednou děkuji, příjemný pocit cítím stále a věřím že mi dlouho vydrží.

S láskou,

Jirka

Krásný a nevšední zážitek. Pokud chcete proniknout hlouběji do tajů ženy, pak je tento workshop pro Vás jako stvořený. Díky informacím, které jsem se zde dozvěděl dokáži lépe porozumět sexualitě ženy a být jí lepším a pozornějším mužem. Celý víkend se nesl ve znamení touhy po poznání jak v teoretické tak i v praktické části s modelkami. Jejich trefné rady dokreslovaly a dotvářely mé dovednosti a vše krásně zapadalo do uceleného pojetí uspokojení ženy.

Stellin přístup k nám byl velice přátelský a i to vytvářelo atmosféru klidu a bezpečí, kde jsem se mohl svobodně projevit a naplno si vychutnat a užít tuto příležitost, která mi byla skrze Stellu nabídnuta. A já mohu říct, že nebyla promarněna, ba naopak se přede mnou po této zkušenosti otevírají zcela nová zákoutí prožívání a vnímaní.

Stello, děkuji.

Vojta

Musím Ti, Stello, složit poklonu.

Jsi fakt top lektorka. Upřímně musím říct, že jsem to až tak nečekal. To hlavní je, jak příjemně, přirozeně a kultivovane působíš a tou atmosférou dovolíš lidem bavit se bez studu a na úrovni.

Pavel

Od workshopu jsem nic neočekával a šel naprosto naslepo, takže má očekávání více než splnil. Překonal i cokoliv, co jsem si mohl představit. Práce lektorky byla úžasná a naprosto neformální a uvolněná atmosféra vše doplnila.

Bytí ve skupině mi nevadilo, naopak skupina mi doplnila spoustu znalostí, jak slovním sdílením, tak pozorováním.

Štěpán

Ahoj Stelli,

ještě jednou velice děkuji za úžasný, slovy nepopsatelný prožitek a zaslanou fotografii.

"Stále hledám ta správná slova ale nenacházím ... "

Jako by každé pronesené, myslitelné slovo nebylo hodno toho, co jsme všichni tak vědomě cítili a co bylo mezi námi.

Jedno mám však stále na mysli. Totiž že:
bylo to tak úžasné, díky úžasným lidem, kteří se toho účastnili ...

Navíc bez tebe, tvojí nezdolnosti, odvahy a čistoty srdce by se to nikdy nestalo.

Proto ještě jednou

Díky moc :-)

Laďa

Milá Stello,

chci ti z celého srdce poděkovat za ten tvůj workshop "Jak být skvělým milencem". To, co se od té doby změnilo, je nepopsatelné. I když od té doby zatím nebylo moc příležitostí má nová poznání praktikovat, tak když se tak stalo, bylo to pro nás jako vstup do nové dimenze.

Ne že by milování před tím nebylo krásné, ale dnes už máme pootevřené další dveře do nových rozměrů. To, že teď plně vnímám ženu a v tu chvíli jsem plně tam, kde mám být. To že již vím, co žena potřebuje a dokážu ji být na její cestě průvodcem a partnerem. To že se otevřela komunikace při milostném aktu, je též drahocenný dar.

Proto ještě jednou děkuji za to, co rozdáváš a za tvoje poslání, které svojí prací šíříš.

Pomáháš jim vystoupit z nevědomého přístupu k sexu a otvíráš jim brány milování.

Jirka

Milá Stello,

chtěl bych Ti moc poděkovat za workshop "Jak být skvělým milencem", kterého jsem se včera a předvčerem zúčastnil. Rád bych Ti poslal zpětnou vazbu už teď, kdy jsem si to už v hlavě maličko srovnal a kdy mám zároveň vše ještě v čerstvé paměti. Byl to jeden z nejkrásnějších a nejhlubších zážitků, které jsem zatím ve svém sedmatřicetiletém životě měl.

Především bych chtěl vyzdvihnout úžasnou atmosféru, kterou jsi svým citlivým, empatickým a zároveň vysoce profesionálním přístupem dokázala vytvořit. Atmosféru absolutního porozumění, vzájemné úcty, obrovské důvěry, otevření se ostatním a odbourání všech falešných předsudků a zábran. Atmosféru, která nikdy ani stínem nesklouzla k laciné erotice či k oplzlosti. Atmosféru, která na druhé straně nebyla zbytečně svázána zažitými společenskými konvencemi a výchovou. Atmosféru, kterou jsem nikdy ani zdaleka v žádném kolektivu nezažil.

Máš, Stello, obrovský dar, kterému se hluboce obdivuji, a sice to, jak už od prvních okamžiků jsi dokázala tuto atmosféru mezi námi budovat tak, že se to zdálo jako ta nejpřirozenější věc na světě. Jak osm chlapů, kteří se v životě předtím neviděli, se během pár hodin změnilo v partu skvěle spolupracujících a vzájemně si zcela důvěřujících přátel, kteří byli schopni s ohromnou láskou a úctou masírovat ženy tak, jak jsi nás to Ty naučila. Ženy, které jsme poznali jen pár minut předtím, než jsme se jich začali dotýkat. Ženy, které si zaslouží obrovský obdiv a dík za jejich odvahu a důvěru, s jakou se odevzdaly do rukou jim zcela neznámých mužů.

Asi úplně nejsilnějším zážitkem pro mě byl závěr druhého dne workshopu, kdy jsme společně s dalšími dvěma muži poskytli jedné z žen dlouhou závěrečnou masáž. Masáž, která (i když to vůbec nebylo naším cílem) byla zakončena tím nejvyšším pocitem radosti a blaha, jakého je žena vůbec schopna. Tehdy jsem po velmi dlouhé době viděl ženu smát se a plakat zároveň. A pak přišel ten nejkrásnější okamžik, kdy jsme všichni čtyři jen tak leželi vedle sebe, drželi se za ruce a cítili jsme - radost. Ano, to je to pravé slovo. Radost. Křišťálově čistou radost. Radost z toho, že jsme společně dovedli potěšit ženu tak, jak - dle jejích vlastních slov - to ještě v životě nezažila. Radost z toho, že ona má radost a její radost je o to větší, že vidí, že i my máme radost. Radost z toho, jak se čtyři lidské bytosti, které se před čtyřiceti hodinami vůbec neznaly, dovedly sladit v jeden dech, jedno tělo a jednu duši. Radost z toho, že nám to v tu chvíli přišlo jako ta nejpřirozenější věc na světě. Radost z toho, že nechci, aby tento workshop byl moje poslední setkání se světem tantry. Radost z toho, že jsem potkal partu skvělých chlapů. Radost z toho, že jsem poznal Tebe, Stello. Radost z toho, že jsem se od Tebe naučil spoustu teoretických a praktických věcí, které už nikdy nechci zapomenout. Věcí, které budu aplikovat zdaleka nejen v milostném životě.

Ano, díky Tobě, Stello, se změnil můj pohled a postoj k ženám - a to nejen k vlastní ženě, ale ke všem ženám. A když o tom tak přemýšlím, tak nejen k ženám, ale k celému světu.

Ještě mám v hlavě spoustu dalších věcí, ale ne všechno se dá vyjádřit slovy. Tak tedy nakonec a ještě jednou prostě:

Díky

Petr

Milá STELLINKO!

Nekonečně mnohokrát moc a moc děkuju za kurz Jak být skvělým milencem 1. a 2. Oba kurzy byly perfektní! Neboť to vede člověk, žena, Ty, která máš něco v sobě, čím si víš lidi získat, upoutat... ví Tě vnímat, rozumět, pochopit...

Díky úžasné STELLINCE se dějou úžasné věci!!! Bylo vidět, že zúčastnění na kurzu Tě vnímali, učí se, mění se...

Tak jako řekla moje manželka, když byla na kurzu "Jak být lepší milenkou". - Byla si jako kroužíci orel resp. orlice, která pečlivě dáva pozor, aby vše bylo v pořádku. Jsi vnímavá, dávaš i přijímaš, dávaš lidem světlo, poznání, uvědomění...

Ženy,které tam byli jako modelky,byli taktéž úžasné!!!

Byla tam božská atmosféra!!!

DĚKUJI za všechno!!!

David

Milá Stellinko,

z celého srdce bych Ti chtěla poděkovat za workshop Jak se stát skvělým milencem. Ano, je to správně, neupsala jsem se. :-) Tohoto workshopu se totiž zúčastnil můj muž. Jsem ráda, že se nám podařilo překonat období studu a nejistoty - (Kam to vlastně lezu? Proč bych tam měl jít?), které postupně přešlo v pozvolnou zvědavost a vyústilo konečných rozhodnutím - (Tak tedy jdu!). :-)

Nevím, kdo z nás byl vlastně více napjatý či zvědavý, zda já nebo on. :-) Každopádně výborná věc se podařila. Nevěřila jsem vlastním očím, kdo se mi to vlastně vrátil domů ?!?

Očička žářila jako by právě ON objevil Ameriku. Nadšeně celý večer vyprávěl, co se za celý den naučil, vyzkoušel, zopakoval - (Pro mne konečně pochopil a já už nemusím vysvětlovat...). :-)

Velmi jej potěšilo zjištění, že vlastně se všemi zúčastněnými chlapy jsou na stejné lodi... Nikdo celou akci nezesměšňoval, neparodoval, nevysmíval se jí... Prostě všichni přišli za stejným účelem... Dovědět se něco víc o nás, o nás ženách.

Milé dámy, pokud i Vy chcete objevit nové krásy ve Vašem vztahu, odhoďte předsudky a dopřejte Vašim drahým polovičkám trošku osobního rozvoje. Rozhodně nebudete litovat. :-)

S láskou

Irena

Cesta muže - Mé zasvěcení do sexuality

Navštívil jsem kurz, který mne zasvětil do tajemství lidské sexuality. Mé mužské já se dozvědělo jak nebýt samcem, ale MILENCEM. Přiznám na rovinu, nevěděl jsem že samotný akt může mít takovou hloubku a intenzitu. Na rovinu, nevěděl jsem toho překvapivě moc.

Informační hloubka kurzu je nejen zajímavá, ale v detailních znalostech ženského těla (lůna) tak často předčíte i samotné nositelky. Z pohledu muže vychovaného v západní kultuře byl přístup velmi otevřený a přitom velmi uctivý. Celá teoretická část byla přípravou na setkání s modelkou - skutečnou ženou. Přesněji dvěma bohyněmi.

Praktický nácvik doteků a intimní masáže byl skutečnou korunou kurzu. Postrádal veškerou trapnost, kterou by snad někteří očekávali. Naopak, byla v tom úcta (úcta k oběma ženám) a k jejich pocitům.

... více viz blog Ondřeje Netíka

Mužovo zasvěcení do sexu

Trvalo mi několik dní, než jsem byl schopen zpracovat svůj prožitek natolik, abych byl schopen jej předat dál. Předat tak, aby byl pochopen, vnímán se stejným úžasem a pokorným poděkováním, kterým tento článek je. A i když vím, že se určitě najdou tací, co za mými slovy uvidí něco jiného a nízkého, obraz jejich vlastní duše, já tento článek dávám těm, kteří hledají skrze pochopení. Pravdou je, že tento článek je o sexu a ničem jiným.

... více viz další část z blogu Ondřeje Netíka

Ahoj Stello,

jak víš, vždy před příchodem děvčat jsem byl značně nervózní, ale ty jsi tam dokázala vytvořit takovou úžasnou atmosféru, že po chvíli jsem si už žádnou nervozitu nepřipouštěl :-)

Celkově si myslím, že skupina, kterou jsme vytvořili byla naprosto úžasná a tvé vedení tam udržovalo vzájemný respekt, úctu, ale i vzájemnou podporu mezi muži. Osobně jsem to ještě nikdy nezažil, všude musíš o své místo bojovat, zde ne, tady jsme ho jen sdíleli.

Získala sis plně moji důvěru a přiznám, že nyní už bych se nebál jít i na ten připravovaný kurz "Jak být sám sobě lepším milencem". Mám sice pochybnosti, ale vím, že s tebou to proběhne v pohodě, s respektem a důstojností, tak jak tomu bylo nyní. Víš, získala jsi si důvěru nás můžu a já si myslím, že je to mnohem těžší než s ženami :-)

Jsi báječná žena a těším se na další naše setkání.

Jirka

...myslím že se ti podařilo udělat nadmíru bezpečnou a přijemnou atmosféru, kde každý z nás byl upřímný a otevřený. To je asi pro takový typ kurzu a práce to nejdůležitější. Fungovalo to jako celek. Já osobně jsem byl před příchodem modelek trochu nervózní, ale vše opadlo po prvním doteku a pak už jsem ani moc nepřemýšlel a spíše cítíl a reagoval na pocit a energie modelek. Bylo moc fajn, že si to ženy tak užily. Nám mužům to dodalo velkou sebedůvěru, už víme nebo alespoň dobře tušíme jak je to s ženskou sexualitou, jako bych náhle dostal mapu uprostřed krásného lesa a zjistíš, že hned teď prostě můžeš jít a prozkoumat místa ještě daleko zajímavější, o kterých jsi neměl ani tušení, a zažít tam přítomný okamžik štěstí. Je to jako objevit v sobě další nový život.

Po kurzu přestáváš dávat tolik síly a energie do materiálních věcí, už ti moc nezáleží jak vymakaný budeš mít byt, kam s partnerem pojedeš na dovolenou a kolik vnějších zážitků prožiješ. ...tohle vše částečně odhodíš, protože to pro tebe ztrácí smysl. A obrátíš se do sebe, do těla, a probudíš nový život, rozkoš a štěstí v sobě a tím i ve své partnerce a neskutečně se obohatíte vzájemně. Nejtěžší na tom všem je, jak už to tak bývá, udělat ten první krok. Zbavit se strachu a studu, zajít za jakousi pomyslnou vlastní hranici, kterou jsme si částečně sami a částečně díky okolí vybudovali. Zpětně pak člověk sám žasne jak domestikovaně a svázaně před tím žil.

Martin B.

Milá Stelli,

to se ti zase povedlo! Ohromě všechno do sebe zapadlo s tou první částí, bylo mi tam moc dobře, skvělá skupinka. Na tvém kurz bych mohl dělat asi cokoli a připadal bych si přirozeně a v bezpečí. Vyvážená porce teorie i praxe. Takový kurz bych ze srdce přál každému chlapovi, je to úžasný návod, jak mít krásný vztah, jak si více užít milování.

Mám z toho velkou radost, děkuji za takový obrovský dar, mám tě rád.

S láskou a vděčností

Martin

Ahoj Stello,

Nemám žádné výtky, sám jsem si to velice užil. Oceňuji Tvou přípravu, časové rozložení i materiály jenž jsme dostali k dispozici.

Co se plánovaných kurzů týče. Velmi mně zajímá workshop pro páry, ale i Jak být sobě skvělým milence. (Zvláště taoistické techniky.)

Mám pro Tebe i feedback jakožto příjemce darů absolventky kurzu "milenka": člověk až žasne jaké techniky jsou vůbec možné a diví se, že jeho samotného toto nenapadlo už dřív. :-)

Igor

Milá Stelli,

Tvůj způsob vedení semináře a komunikace s námi se mi líbily. Jediná věc, která mě napadá a která v zásadě nemá řešení, je otázka, jak vměstnat do 20 minut nácviku intimní masáže proces, který by potřeboval o dost víc času.

V průběhu semináře jsem se cítil bezpěčně a dobrých rukách. Bezpečí bylo posílené uzavřenou skupinou, se kterou jsme se už znali z prvního setkání. To mužské společenství byl bonus, který jsem před první částí semináře nečekal a který sám o sobě byl přínosem.

Oceňuju tvoji otevřenost, sdílnost a ochotu předávat tvoje zkušenosti. Ta přímost měla až mužskou kvalitu a to jsme, myslím, všichni potřebovali.

Pokud se soustředím na obsah semináře a jeho dopad na mě, rozdělil bych ho na části co jsem se naučil a co jsem poznal.

Tím naučením míním podrobnou anatomii ženského těla, jeho specifika a odlišnosti od mužského těla. Naučil jsem se, jak při masáži zapojovat dech, jak díky dechu být v kontaktu s Já i s Ty v přítomném okamžiku. Naučil jsem se jaký typ doteků naplńuje ženy slastí, energií a radostí. Naučil jsem se, jak v ženě energii probouzet a stupňovat.

Když píšu o tom, co jsem díky semináři poznal, míním hlubší poznání, které má dopad na to, jak vnímám svět a sebe. A zároveň toto poznání u mě způsobilo a stále působí změnu. Změnil jsem svoje vnímání jóni. Od prostředku mého uspokojení se pro mě jóni stala úcty-hodnou bránou Ženy. Bránou, která zasluhuje lásku, ochranu, péči a laskavé zacházení.

Dál jsem poznal, jak osvobozující je v sexu nemít a nesledovat žádný cíl. Zřeknutí se cíle pro můj sexuální život přineslo nové zkušenosti a zážitky.

Včera jsem nedokázal dát slova tomu, co jsem při masáži prožil. Dnes večer ni to došlo. Zažil jsem lásku a stále ji cítím. Ta zkušenost se stala mým zdrojem. Nádherným zdrojem.

Děkuji.

PetrWorkshop "Krása senzuálního doteku"

Milá Stello,

přišla jsem sem, abych se naučila nové věci a dala některým prožitkům ve svém životě větší hloubku. Naučila jsem se však mnohem víc, než jsem čekala. Vše si odnesu a posléze doufám, že budu moci sdílet s těmi, které mám ráda. Byla to pro mně oáza inspirace a veliká škola toho, co se ještě musím naučit. Budu pokračovat, protože jste mi s Dominikem a ostatními dodali chuť a sílu.

Děkuji.

Prošla jsem spousty masérskými kurzy, ale tak úžasnou koncepci a propracovanost zažívám poprvé!

Skvělý hluboký a smyslný zážitek.

Skrze dotýkání dotknul jsem se sebe hlouběji, než kdykoliv předtím. S vědomím, že tělo je bránou.

Děkuji za toto zasvěcení.

Cítím vděčnost sama sobě, že jsem se rozhodla pro tento kurz, protože mi pomohl dostat se více do těla, uvolnit ho. Krása je také vnímat radostnou energii, která se mezi námi účastníky šíří. Co se týče struktury a vedení kurzu, hodnotím ho na výbornou, protože jsme byli vedeni krůček po krůčku a nebylo potřeba se bát, že bychom se ztratili.

Byli to krásné tři dny,

děkuji za ně Stelle, Dominikovi a všem zúčastněným.

Líbilo se mi vedení - citlivé, důsledné a praktické rady, které jsou důležité a člověk si je běžně neuvědomí (důležité detaily).

Za slovy byla cítit zkušenost a profesionalita!

Hlboký zážitok ... v každom smere.

Cítim spustenie uzdravovacieho procesu duše.

Ďakujem. Teším sa na ďalší seminár.

Úžasná cesta do vlastného vnútra. Bolo krásne sa zúčastniť tohto dobrodružstva a spoznať úžasných ľudí. Neskutočne silný energetický zážitoj. Netušila som, že to má takú silu, odkrývať a nastavovať zrkadlo.

Ďakujem mnohokrát a prídem rada zas :)

Snažím sa mať neočakávania, nie je to vôbec ľahké, ale som len na začiatku cesty, ktorú som nastúpil a som nesmierne rád, že som k tomu dospel.

Veľmi ďakujem za túto skúsenosť, ktorá mi mala prísť. Ako som napísal, snažím sa nemať očakávania, ale keď som sem išiel predsa len som nejaké mal. Lenže tento kurz ich všetky predčil a ja vám všetkým veľmi pekne ďakujem!

Bolo to krásne. :)

Oceňujem dobrú organizáciu. Odchádzam s utvrdením určitých postupov, ktoré som vnímal len okrajovo, alebo som len tušil o nich. Myslím, že mi to dalo veľa, aby som mohol túto oblasť môjho vnímania rozširovať.

Ďakujem.

Príjemné, priateľské, úprimné, radostné, hĺbavé ... vnímam iba to pozitívne!!!

Teším sa na ďalšie stretnutie.Workshop "Mužská sexualita - Cesta vědomí"

Duše domu: Hranice a sebekultivace v sexu

Jsou kurzy kde se dozvíte něco zajímavého a třeba i potřebného. Ale pak jsou i kurzy, které vás naučí něčemu praktickému, a to je mnohem lepší. Ale existují i kurzy, které vás posunou, donutí změnit. Každá změna "bolí" a přirozeně se ji bráníme. Raději se spokojíme s nedokonalostí, než abychom překročili své hranice.

Na své cestě sebezdokonalení jsem navštívil další kurz, a to: "Mužská sexualita - Cesta vědomí" vedený Stellou Krenčejovou. Přiznám sám, že již odhodlat se ten kurz projít, nebylo pro mne lehké roz­hodnutí. Mužská ješitnost všeho, co se týká jeho osobních a intimních záležitostí umí být stejně tvrdá jako penis. A stejně tak neústupná...

Pokud chcete zkusit jít touto cestou, ať žena či muž, z vlastní zkušenosti bych vám doporučil Stellu.
A děkují jí za ten kousek cesty, který mne vedla. Za směr, který mi ukázala.

... více viz blog Ondřeje NetíkaWorkshop "Umění sebeléčení"

Na workshop umění sebeléčení jsem šla s očekáváním, že se dozvím něco nového o tom jak pečovat o sebe a o své tělo. Dostalo se mi však mnohem více.

Ukázala jsi mi, jak se být více sama sebou.Cítím v sobě sílu pozitivní energie, jako nikdy předtím a moje tělo i duše jsou v souladu a tím i zdravé. Na tvých workshopech jsem se díky tobě Stelinko naučila radovat z přítomného okamžiku. :-)

Celým víkendem samoléčení jsi nás provázela s profesionální lehkostí, otevřeností a laskavostí. Byly to krásné chvíle intimnosti v kruhu empaticky naladěných žen. I jim patří mé díky za společné sdílení prožitků.

Těším se a užívám si všechny ty krásné chvíle prožité v tantře. A co mi vlastně tantra dala? Zjistila jsem, že jsem vlastně šťastná.

Děkuji za vše Stelinko :-)

S láskou Hanka

Určitě workshop doporučuji. Člověk si odnese spoustu technik, které může velice jednoduše dělat doma. Také jsme dostaly na výběr z několika technik, takže si můžeme najít, co nám sedí.

Přístup mi velmi vyhovuje zejména v tom, že je individuální. Program se myslím aspoň částečně přizpůsobuje dění ve skupině.

Bára

Jeden z nejlepších seminářů, které jsem absolvovala. Doporučila bych každé ženě si jej dopřát alespoň jedenkrát za život. Získala jsem během dvou dnů velmi hodnotné a praktické informace pro život, které jsem si rovnou měla možnost vyzkoušet.

JanaVýuka vaginálního mapování

Milá Stelli,

ráda bych ti poděkovala za tvé citlivé a uvolněné vedení na individuálním kurzu vaginálního mapování. Jsem ráda, že jsi mou učitelkou byla právě Ty. Zároveň děkuji, že jsi mě nechala učit se ve tvém posvátném prostoru, kde jsem se cítila velmi příjemně. Těším se z toho, že i já nyní mohu provázet ženy touto léčivou a uvolňující technikou VM.

Děkuji a rozhodně tě budu doporučovat dalším.

Jana NěmečkováZářící žena - čtyřdílný cyklus workshopů

Zářící žena - 2.část - zrození a plynutí

Workshop "Zářící žena 2" bol pre mňa obrovským zážitkom. Pod Stelliným vedením sa mi podarilo poodhaliť potenciál mojho tela a mysle. Silná ženská energia to celé umocnila. Kurz odporúčam každej žene, ktorá chce zlepsiť vnímanie samej seba a svojho tela a začat žiť slobodný a naplnený život.

Bolo to super, baby boli super, ďakujem :-))

Katarína

Zářící žena - 2.část - zrození a plynutí

Včera, když jsem šla z kurzu, tak jsem si zpívala a poskakovala jako když jsem byla malá holka. A pak se tomu smála. Bylo to fantastické.

Jsem v krásné, radostné energii.

Magda

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Kurz mi doniesol pokoj. Dostala som kompliment, že som Bohyňa od človeka, do ktorého by som to vôbec nečakala. Nejde ale o to, čo sa deje zvonku, ale to čo sa mi deje vnútri a to je mega.

Otvoril sa vo mne priestor, ktorý bol zavretý.

ANNA

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Stelliny workshopy navštěvuji už pět let. Zpočátku jsem přicházela jako zraněná žena, která potřebo­vala pracovat na vztahu sama k sobě, na vztazích s muži a na svojí sexualitě. Seznámení s tantrou, jejími dechovými, dotekovými a meditačními technikami mi začalo postupně měnit život. Stávala se ze mě vědomější, a tím pádem i šťastnější – zářící žena.

S vděčností dnes pozoruji, že tímto procesem prochází mnoho dalších žen, které pak tuto energii štěstí dál šíří do svých rodin a svého okolí. Také dnes odešlo z WS množství zářících bytostí, které si prožily mnohdy poprvé v životě průchod svými stíny tancem, konfrontaci sama se sebou o vztahu k sobě, a také naprosté odevzdání se při vědomém, láskyplném a pečujícím doteku. Jsem vděčným účastníkem a pozorovatelem těchto zázraků, zrození zářících žen.

S láskou a vděčností

Vlaďka

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Workshop mně pohladil po těle i po duši. Cítím se nad věci, klidná a silná. Vedení workshopu bylo jemné a krásné.

Děkuji. Pavla

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Ďakujem, že som tu mohla byť. Bolo to tu velmi príjemné, sila ženskej energie bola neuveriteľná. Cvičenia boli zrozumitelné, velmi profesionálně vedené. Mám pocit, že som sa za dnešný den posunula o velký kus dopredu v seberozvoji a lásky ku mne.

Ďakujem. K.

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Za všechno Ti moc děkuji.
Cítím sebe v sobě nečekaně bolavě, ale současně i láskyplně, bezpečně a nadějně.

S úctou Helena

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Milá Stello,
děkuju Ti za dnešní ws Zářící žena. Moc mi pomohl. Opět jsem v sobě objevila radost a energii ženy.

Děkuji za to, co pro nás ženy děláš.

Veronika

Zářící žena - 1.část - zamilovaná do sebe

Tento workshop mě přivedl opět k sobě, do klidu a pocitu vyrovnanosti se vším.

Miluška


Energetický orgasmus - tantrická praktika pracující se sexuální energií v těle


Energetický orgasmus - (převzato z FB příspěvku)

Ne, přátelé,
opravdu nesoupeřím o vaši pozornost s tisícem dalších megazajímavých příspěvků a už nevím, čím atraktivnějším bych vás přilákala. :-) Dělám to pro své znovuzrození a z těch ostatních vysmátých ksichtíků tu radost můžete vidět taky. :-))

Co jsme tam asi jako dělali ha? ;-) Na to vám odpoví úžasná profi lektorka Stella AdiLalla Krenčejová, která s grácií, humorem a veselou holčičkovskou náturou půvabně zprostřed­kovala nám všem neuvěřitelné zážitky. :-o Ano, myslím tím i ten, kdy elegantně ocucala rumovou pralinku na cukrovou perlu a popisovala u toho všem své extatické prožitky. :-)

Právě proto, že cítím, že vědomý dotek se asi už dávno odstěhoval do Humpolce a to je pro mě daleko, mě to zavolalo na kurz trochu vyšších éterických sfér. Další kousek do skládačky. Bylo to prostě jedním slovem epesní. :-)

  • Ten čas, kdy jsem sama sebou…zase rozkvétají všechny mé dary osobnosti, protože jsem obklopena ryzími lidmi, kteří naslouchají i sdílejí s otevřeným srdcem.
  • Ten čas, kdy jsi svědkem v úžasu, s obdivem a něhou, když vidím muže konečně propouštět hořkosladké slzy.
  • Ten čas, kdy obejmeš úplně „neznámé lidi“ a cítíš k nim tak hlubokou lásku, pochopení, obdiv, podporu i soucit.
  • Ten čas, kdy se nebojíš ukázat i svoje zranění, protože s nimi je to tak bezpečné, hojivé a prostě přirozeně možné.
  • Ten čas, kdy slyšíš slova ocenění, pochopení… čas, kdy se smějeme od srdce až nás bolí papula.
  • Ach ten čas, kdy na konci víkendu vidíš ve všech očích něco jiného… hlubšího… jiskru života, jiskru jejich pravé podstaty duše… A v těch očích se zrcadlím i já, protože jsem díky nim mohla být uviděna a zase jsem o to více pocítila, kdo opravdu JSEM.

Děkuji ze srdce, že jste tam se mnou spolutvořili ...   však vy víte co ... :-)

... ať to není furt tak ezo.

Markéta :-))

Energetický orgasmus - skupinový kurz

Drahá Stello,

chtěla bych Ti poděkovat za workshop "Energetický orgasmus". Energetické vlny v mém těle, vědomě prožívám už skoro 2 roky, jen jsem to nedokázala uchopit a pojmenovat. K tomu mi pomohl právě tento workshop. Byla jsem velice spokojená s vedením akce, která zahrnovala hlavně praxi. Byla nám však vysvětlena i teorie, vyzkoušeli jsme si individuální energetický orgasmus, ale samozřejmě i ve dvojicích.
Vše bylo podpořeno praktickými dechovými technikami, zapojili jsme i pohyb a zvuk. To vše v bezpečném a harmonickém prostoru s podobně naladěnými lidmi. Myslím, že lépe jsem si vybrat nemohla.

Děkuji, opět jsem se utvrdila v tom, že lze předávat vědomosti a zkušenosti i jinak - s respektem a úctou k účastníkům, bez teatrálních, egocentrických výstupů učitele. Toho si na Tobě vážím opravdu nejvíce.

S vděkem, Sabina Pavelková


Energetický orgasmus - individuální kurz


Energetický orgasmus - individuální kurz

Stello ahoj,

díky tvýmu semináři EO (mám právě oddýcháno) jsem si uvědomil, jak moc se mě dotýkají věci, které v běžném životě nejsou v popředí, ale které, jak se zdá, mají veliký vliv. Nevím jak, ale prohloubilo se mi víc vztahové vnímání, rozevřelo více srdce směrem k ženě, která mě k tobě přivedla.

Dlouho jsme věděli, že zdravá sexualita je formou, která je jednou z nejvíc nejzákladnějších energií. Četli jsme Bílou tygřici, Nefritového draka, Rudý měsíc, Probuzení lůna, potom v podstatě většinu dostupné literatury východu, Indie a třeba i 13 klanových matek.

Jenže to byla jen literatura a skromné intuitivní kroky, sice velmi dobrým směrem, ale až po setkání s tebou to celé zapadlo jako nádherné puzzle. Koukám tady dolů a vidím: "Jak být skvělým milencem"... jsem skvělý milenec, ale tuším, že s tebou se asi nudit nebudu. Takže nemohu jinak, než přiznat, že mě to láká.

Stello, ženo se Sluncem v těle, děkuju a přeju ti krásný let bytím a zřejmě na brzkou shledanou...

s vděčností medvídek a vlk

Energetický orgasmus - individuální kurz

Několikrát během sezení se mi začalo chvět celé tělo, někdy více, někdy méně, a při tom se mi zatínaly svaly na břiše. Řekl bych, že se to stalo asi desetkrát, přicházelo to a zase odcházelo. Když to přišlo, bylo to příjemné a chvílemi i vzrušující. Cítil jsem přívaly radosti a musel jsem se usmívat. A když to odešlo, cítil jsem se uvolněně a odpočatě, jako by odešlo nějaké napětí. Necítil jsem žádnou potřebu mít “obvyklý” orgasmus s ejakulací.

Odcházel jsem zrelaxovaný a se skvělou náladou a rád si tento zážitek někdy zopakuju.

MilanOrgasmická meditace - praktický workshop pro páry

“Tato metoda dost zvedá vědomí”

Šárka

“Při úvodním vysvětlování jsem byla překvapena pevnou strukturou a jedno­značnými technickými pravidly, která je potřeba dodržovat. Při meditacích jsem však zjistila, že pravidla dávají pocit bezpečí a klidu v tom, co přijde a bude se dít. Díky tomu jsem se mohla uvolnit a užít si to. První meditace utekla velmi rychle, začátečnicky jsme i trochu tápali, jak se do toho ponořit. 2. meditaci jsem si už užila pohodově a oddala se plynutí ve vlnách naplno. Určitě se budu ráda i v soukromí k této meditaci vracet.”

Hanka

“Děkuji za možnost prožít úžasnou Orgasmickou meditaci. Moje počáteční obavy odplynuly a v pohodlí a bezpečí jsem si mohla naplno užít intenzivní prožitky vibrující celým mým tělem. Zvláště uzemňující doteky mě přenášeli daleko za hranice známého… Pro zvláštní stav, který mi po meditaci přetrvává se mi nedaří najít vhodná slova.”

LucieMilovaná jsem Já - relaxační seminář pro ženy

Lásku si nemusíš zasloužit. Milovaná jsi proto, že Jsi ! Rozmazlovací relaxační seminář pro ženy v srdci krásné čisté přírody nedaleko Slapské přehrady.

Seminář a jeho témata byla uchopená s lehkostí, vtipem a úctou k celému procesu. Jana se Stellou byly velmi empatickými průvodkyněmi vším silným děním a rychle dokázaly odhalit skryté potřeby seminaristek, takže program semináře byl citlivě zvolen přesně na míru. Nikdy nezapomenu na okamžik, kdy si ženy při odchodu balily svoje věci a u toho tančily, byla v nich živost, radost a hrdost na své ženství. Tato změna se stala díky všemu prožitému na tomto semináři - hluboký odpočinek, sounáležitost s ostatními ženami, hýčkání, opečovávání, soucit, empatii, tanec, probuzení smyslů a rozproudění živoucí energie v těle.

Jsem dojatá celým tím procesem a jeho silou, na kterém se mimo jiné podílelo i nádherné prostředí Ekocentra Loutí a výborné jídlo připravované s láskou inspirativním manželským párem.

Děkuji za to, že jsem se mohla zúčastnit.

Dagmar Stinga