Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontakt). Když se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Na masáž prosím přijďte přesně v dohodnutý čas.
Nechoďte ani předčasně! Může totiž dobíhat předchozí masáž.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Masérský tým


Masérky a maséři si zvolili tantru jako svoji životní cestu, jako cestu radosti a přítomného okamžiku. Berou tantrickou masáž jako své poslání, jako dar, který jim byl dán a oni se s láskou o něj starají. Jsou připravení dávat svoji láskyplnou pozornost a léčivý dotek svým klientům. Všichni pracují během masáže v meditativním stavu a vnímají tělo jako chrám ke kterému se přistupuje s úctou. Maséři mají za sebou tantrické kurzy, ale i další vzdělání v různých oblastech esoteriky a masáží a nadále na sobě pracují. Všichni zaručují svým klientům naprostou diskrétnost.


Stella

masérka Stella

Vzdělání v oblasti tantry jsem získala u mnohých českých i zahranič­ních učitelů, kteří patří ke špičce evropské tantry. Je mezi nimi britský učitel John Hawken, který vede skydancing tantru nebo Alan Lowen, žijící nyní na Hawaji, přímý žák Osha. Absolvovala jsem roční certifi­kovaný kurz Tantrických masáži ve škole Tantraworld, několika­leté tantrické kurzy v Lažánkách, dále jsem získala certifikát v oblasti Tao erotické masáže a nakonec jsem získala diplom profesionální masérky.

Když jsem před lety založila Božskou Tantru, tak jsem zhmotnila svůj sen. Sen o tom, že tantra se stane mojí životní náplní. Spojení bytí v meditaci a sexuální energie mne okouzlilo. Práce tantrické masérky, kterou jsem léta dělala, je velmi naplňující, protože tantrická masáž otevírá klientům nový obzor a prožitek. Často také mění přístup k sexualitě a životu vůbec.

Dnes už masíruji spíše výjimečně a zaměřuji se více na práci, ve které můžu více uplatnit svůj talent vést a učit. Věnuji se individuálním sezením, výuce profesionálů a laiků, konzultacím a workshopům. Chcete-li se mnou pracovat, uveďte to prosím v objednávkovém formuláři. Více o mně zde….

Stella je zakladatelka a garant aktivit Božské Tantry a věnuje se vedení workshopů, sexological bodyworku, konzultacím, výuce tantrických masáží a výuce vaginálního mapování.
Dále poskytuje tyto služby: Masáž prsou, Léčení jizev, Meditace hlazení, Energetický orgasmus.

Více o Stelle na její osobní stránce.


Kolegové:


Alex

masérka Alex

Popri práci masérky som narazila na masáže tantrické, ktoré som sa učila priamo od lektorov a zároveň dlhoročných masérov a masérok tantrických masáží.

Tento druh masáže je pre mňa časom, v ktorom človeku plne sprítomním nádherné a liečivé možnosti byť znovu plne a nerušene vo svojom tele a nechať sa opájať možnosťami vlastného tela a mysle a zakúšať ich nové kombinácie v spojení emócií, energie a vlastnej, osobnej spirituality.

Môj prístup je empatický, osobný. Snažím sa skutočne porozumieť myšlienkam, emóciám a potrebám klienta či klientky.

Alex poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán a Elixír zdraví pro muže.


Andrea

masérka Andrea

Tantra je pro mne inspirace, cesta k celistvosti, plné prožívání přítomného okamžiku a otevření se životu i lásce. Věřím, že naše tělo je zdrojem hluboké moudrosti a nekonečného potěšení. Tantrická masáž pro mě představuje kouzelný rituál probíhající v plynutí bez cíle a tlaku. Propojuje tělo i duši v harmonii a dokonalém souznění, uctívá člověka jako božskou bytost a probouzí naše tělo k hlubokým prožitkům. Během našeho setkání pro vás vytvořím prostor, který bude plný vědomého doteku, pozornosti, bezpečí, důvěry a přijetí.

Absovovala jsem několik seminářů u zakladatelky Stelly Krenčejové a po té i výcvik profesionální tantrické masáže v Božské tantře.

Andrea poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře.


Elen

masérka Elen

Tantra pro mne znamená život naplno, lásku k životu a pěstování pocitu, že vše je v pořádku přesně takové, jaké to je. Je mou přirozeností podporovat lidi, aby si dokázali plnit své sny a měli odvahu být sami sebou. Věřím totiž, že to je nejvíc. Být pravdiví a dělat to, po čem volá naše duše – srdce – intuice… jedině to mi dává smysl a to je pak ta správná jízda :-).

Při dávání masáže vstoupím do jakéhosi proudu a užívám si, jak se proměňuje vyzařování člověka, o kterého pečuji. Každá masáž je jiná. Komunikuji s Vámi a Vaším tělem, aby se dělo právě to, co zrovna pro Vás a zrovna dnes bude to pravé… který dotek, na kterém místě, pomalu, rychle, pohladit nebo poškrábat, laskat nebo plácnout…

Mé vzdělání v práci s duší a tělem:
Výcvik celostní smyslné masáže (EASE), Kurz tantrické masáže (NS tantra), Školení intimní mužské masáže (Mgr. Stella Adi Lalla Krenčejová, CSB), Kurz léčení jizev (EASE), Rozvíjení vnitřních zdrojů – Transformační techniky Eleny Tonetti, Úvod do body-psychoterapie (MUDr. Tomáš Morcinek), Seminář Posvátná sexua­lita (Soňa Mitra Pavlincová), Seminář Mindfulness techniky, Certifikovaný kurz Access Bars, Masérský kurz klasické masáže akreditovaný MŠMT ČR, Kurz Fundované doteky.

Elen poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek,
Masáž prsou, Léčení jizev, Elixír zdraví pro muže.
Dále se jako lektorka věnuje výuce tantrických masáží (i pro profesionály), individuálním kurzům pro ženy Milenka 1 a Milenka 2, a také vede individuální kurz Jak být skvělým milencem.


Hana

masérka Hana

Krása není v dokonalosti, ale v opravdovosti. Osobně věřím, že každé lidské tělo je dokonalé a opravdovost vědomého doteku je prostřed­kem k jeho uctění, léčení a rozproudění krásy a harmonie v každém z nás.

Tantra je smyslné procítění, odevzdání se a splynutí, je cestou k nalezení vnitřní síly, lásky a rovnováhy. Dokážeme-li plně ocenit své tělo a svůj potenciál, zcela přirozeně tak budeme schopni oceňovat kvality ostatních.

Během absolvování ročního kurzu Alchymie ženy jsem se seznámila se Stellou. Její kurz Zářící žena mě naprosto nadchl a odtud už byl jen malý krůček k tantrickým masážím, do kterých mě profesionálně zasvětila.

Hana poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Léňa

masérka Léňa

Tantrické masáže vnímám jako léčivé procesy. Každá masáž je jiná, ale já nevycházím z okouzlení nad tím, jak při ní přijímající člověk měkne, krásní, uvolňuje se, dovolí si být sám sebou. Jen tady a teď, bez masek, které jsme si navykli nosit.

V mnohých aspektech vnímám masáž jako transformační. Člověk může získat jiný náhled na svoji sexualitu, způsob svého bytí a přemýšlení. Mě samotné přináší dávání a přijímání vědomého doteku pocit nekonečné svobody, vnitřního klidu, živosti a opravdovosti. V každé buňce svého těla zažívám intenzivní pocity propojení s druhým člověkem a pocity naplnění.

Tantrická cesta, po které kráčím asi od roku 2020, mě osvobodila od mnohých mých přesvědčení a automatických vzorců. Absolvovala jsem mnoho seminářů, workshopů a výcviků ve škole "Art of being" (Alan Lowen), u Stelly Adi Lally Krenčejové, nebo u Denisy Říha Palečkové a Richarda Vojíka.

Léňa poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán.


Veronika

masérka Veronika

Věnuji se masírování, protože masáž je skvělým nástrojem pro to, jak se dotýkat něčeho opravdového, jak prožívat něco pravdivého, bez masek, rolí a hodnocení, jak cítit esenci toho, co je a jak do našich životů vnášet čím dál více autenticitu, svobodu a radost.


Prošla jsem tantrickými kurzy a výukou tantra masáže u Stelly, zakladatelky Božské Tantry.


Veronika provádí masáže trvající alespoň 2 a více hodin.

Veronika poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Tantrickou řeku, Tantrické moře, Tantrický smyslný oceán.


Zdenka

masérka Zdenka

Neznám nic hezčího, než když se člověk může živit tím, co jeho samotného naplňuje a dělá mu radost. A to pro mne splňují tantrické masáže. Jsem tu od toho, abych se po celý čas masáže plně věnovala jen Vám, Vašim přáním a potřebám. Ráda budu Vaším průvodcem masáží tak, aby měla přesah i do běžného života.

Mám za sebou roční tantrický kurz Posvátné tělo – Vášnivý duch u Jana Komedy a Jitky Mandalam, profesionální výcvik Tantrické masáže u M. a J. Komedy a za svůj život jsem se naučila i mnoho dalšího. Práci s energií skrze Reiki počínaje a práci s tělem skrze klasické rekondiční masáže konče ...

I nadále na sobě pracuji tak, aby mně samotné se dobře žilo, ale také, aby to, co předávám druhým lidem, bylo opravdu to nejlepší ze mne samotné.

Zdenka poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, Tantrický smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Petr

masér Petr

Při dávání tantrické masáže se cítím v kontaktu s něčím skutečným. Žádné iluze, žádná dogmata, jen tady a teď. Rád pracuji s energií, uvolňuji, nechávám proudit.

Je skvělé vidět a cítit jak se klient pod mými rukami uvolňuje, uzdravuje a krásní. Svět je pak přirozený a harmonický. Je v něm dobře klientovi i mně samotnému.

Masér Petr masíruje ženy i muže, ale pouze sólo masáže od 120 minut a delší.

Masér Petr nabízí tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou řeku, moře, smyslný oceán.


Tom

masér Tom

Tantrická masáž byla jedním ze zásadních bodů na mé vlastní cestě osobního rozvoje. Poprvé jsem při ní vědomě procítil proud energie v mém těle. Od té doby se stala Tantra i tantrická masáž součástí mého života. Vědomý dotek dokáže divy jak na úrovni fyzického těla tak i psychiky. A mě naplňuje těmto zázrakům skrze své schopnosti napomáhat.

Zajímám se o rozvoj tělesných i duševních schopností a baví mě poznávat mužskou i ženskou energii a jejich vzájemné vztahy.

Kromě kurzu tantrické masáže u Stelly v Božské Tantře jsem na své cestě absolvoval také kurzy pro napravování tělesných problémů jako je kurz Dornovy metody PLUS a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Prouzové a Josefa Půry, kurz Vědomého pohybu od Terezy Křikavové a Zbyňka Popelky a také kurz sportovních masáží v masérské škole Mgr. Romana Šimáčka.

Masér Tom masíruje pouze ženy. Poskytuje sólo masáže od 120 minut a delší, dále párové a čtyřruční masáže.

Masér Tom nabízí tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou řeku, moře, smyslný oceán.


Vladimír

masér Vladimír

Deset let se věnuji tantra masážím se záměrem dopřát klientkám jedinečný zážitek, který má pozitivní přesah do dalšího života. Masáže jsou postavené tak, aby se brzy rozpustily obavy či případný stud a aby byla masáž od úvodního rozhovoru u čaje až po rozloučení krásně stráveným časem.

Je mi potěšením být při tom průvodcem, který vytváří bezpečné prostředí, pečuje, hraje si a zároveň drží dohodnuté hranice.

Masér Vladimír masíruje pouze ženy.
Poskytuje sólo masáže i párové masáže.

Masér Vladimír poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Meditace hlazení.