Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontakt). Když se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Na masáž prosím přijďte přesně v dohodnutý čas.
Nechoďte ani předčasně! Může totiž dobíhat předchozí masáž.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Masérský tým


Masérky a maséři si zvolili tantru jako svoji životní cestu, jako cestu radosti a přítomného okamžiku. Berou tantrickou masáž jako své poslání, jako dar, který jim byl dán a oni se s láskou o něj starají. Jsou připravení dávat svoji láskyplnou pozornost a léčivý dotek svým klientům. Všichni pracují během masáže v meditativním stavu a vnímají tělo jako chrám ke kterému se přistupuje s úctou. Maséři mají za sebou tantrické kurzy, ale i další vzdělání v různých oblastech esoteriky a masáží a nadále na sobě pracují. Všichni zaručují svým klientům naprostou diskrétnost.


Stella

masérka Stella

Vzdělání v oblasti tantry jsem získala u mnohých českých i zahranič­ních učitelů, kteří patří ke špičce evropské tantry. Je mezi nimi britský učitel John Hawken, který vede skydancing tantru nebo Alan Lowen, žijící nyní na Hawaji, přímý žák Osha. Absolvovala jsem roční certifi­kovaný kurz Tantrických masáži ve škole Tantraworld, několika­leté tantrické kurzy v Lažánkách, dále jsem získala certifikát v oblasti Tao erotické masáže a nakonec jsem získala diplom profesionální masérky.

Když jsem před lety založila Božskou Tantru, tak jsem zhmotnila svůj sen. Sen o tom, že tantra se stane mojí životní náplní. Spojení bytí v meditaci a sexuální energie mne okouzlilo. Práce tantrické masérky, kterou jsem léta dělala, je velmi naplňující, protože tantrická masáž otevírá klientům nový obzor a prožitek. Často také mění přístup k sexualitě a životu vůbec.

Dnes už masíruji spíše výjimečně a zaměřuji se více na práci, ve které můžu více uplatnit svůj talent vést a učit. Věnuji se individuálním sezením, výuce profesionálů a laiků, konzultacím a workshopům. Chcete-li se mnou pracovat, uveďte to prosím v objednávkovém formuláři. Více o mně zde….

Stella je zakladatelka a garant aktivit Božské Tantry a věnuje se vedení workshopů, sexological bodyworku, konzultacím, výuce tantrických masáží a vaginálního mapování.
Dále poskytuje tyto služby: Masáž prsou, Léčení jizev, Meditace hlazení, Energetický orgasmus.

Více o Stelle na její osobní stránce.


Kolegové:


Elen

masérka Elen

Tantra pro mne znamená život naplno, lásku k životu a pěstování pocitu, že vše je v pořádku přesně takové, jaké to je. Je mou přirozeností podporovat lidi, aby si dokázali plnit své sny a měli odvahu být sami sebou. Věřím totiž, že to je nejvíc. Být pravdiví a dělat to, po čem volá naše duše – srdce – intuice…jedině to mi dává smysl a to je pak ta správná jízda :-).

Při dávání masáže vstoupím do jakéhosi proudu a užívám si, jak se proměňuje vyzařování člověka, o kterého pečuji. Každá masáž je jiná. Komunikuji s Vámi a Vaším tělem, aby se dělo právě to, co zrovna pro Vás a zrovna dnes bude to pravé…který dotek, na kterém místě, pomalu, rychle, pohladit nebo poškrábat, laskat nebo plácnout…

Mé vzdělání v práci s tělem: Výcvik celostní smyslné masáže (EASE), Kurz tantrické masáže (NS tantra), Školení intimní mužské masáže (Stella - Božská tantra), Kurz léčení jizev (EASE), Seminář Posvátná sexua­lita (Soňa Mitra Pavlincová), Kurzy: klasická masáž, fundované doteky, office masáže.

Elen poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže:
Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek,
Masáž prsou, Léčení jizev, Elixír zdraví pro muže.
Dále poskytuje tyto služby: lektorka výuky tantrických masáží.


Hana

masérka Hana

Krása není v dokonalosti, ale v opravdovosti. Osobně věřím, že každé lidské tělo je dokonalé a opravdovost vědomého doteku je prostřed­kem k jeho uctění, léčení a rozproudění krásy a harmonie v každém z nás.

Tantra je smyslné procítění, odevzdání se a splynutí, je cestou k nalezení vnitřní síly, lásky a rovnováhy. Dokážeme-li plně ocenit své tělo a svůj potenciál, zcela přirozeně tak budeme schopni oceňovat kvality ostatních.

Během absolvování ročního kurzu Alchymie ženy jsem se seznámila se Stellou. Její kurz Zářící žena mě naprosto nadchl a odtud už byl jen malý krůček k tantrickým masážím, do kterých mě profesionálně zasvětila.

Hana poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Lucie

masérka Lucie

Tantra nám umožní odložit všechny společenské "masky" a být sami sebou, ve svém těle a se svými prožitky. Tantra je pro mě cestou a výrazem lásky k životu, k tělu, k sobě i k ostatním. Tantrická masáž je krokem k opravdovosti a ke zbavení se zbytečných omezení, které nám vtiskla společnost, rodina nebo náboženství.

Prošla jsem intenzivním výcvikem Celostní smyslné masáže (EASE), výcvikem Léčení jizev (EASE) a kurzem Vaginálního mapování (EASE). Jsem profesionální sexological bodyworker.

V minulosti jsem absolvovala meditační semináře Modrá Alfa a prožila s lektory tohoto semináře týdenní regresní pobyt v horách, který mi pomohl zorientovat se a pochopit vztahy uvnitř mojí rodiny.

Masérka Lucie masíruje pouze ženy nebo páry.

Lucie poskytuje pro ženy a páry tyto tantrické a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře a smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek, Meditace hlazení.


Runa

masérka Runa

Tantrická masáž pro mě znamená lásku k masáži a spiritualitě, je to silný zdroj energie, vitality a vytváří pocit relaxace. Je to moment, kdy láska ,vášeň a mé duchovno společně splynou a vytvoří tak uvolňující a něžnou masáž. Láskyplný a jemný dotyk Vás vtáhne do přítomného okamžiku, plného pocitu uvolnění a smyslnosti, zanechá­vající ve Vás pocit klidu a znovuzrození.

Jsem certifikovanou masérkou sportovní masáže, thajské olejové masáže, masáže lávovými kameny a Tantra masáže.

Kurz Tantra masáže jsem absolvovala v Božské tantře, kde jsme se naučila umění vědomého doteku, kdy se v pocitu něhy a rozkoše necháváte unášet sílou přítomného okamžiku.

Runa poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Veronika

masérka Veronika

Věnuji se masírování, protože masáž je skvělým nástrojem pro to, jak se dotýkat něčeho opravdového, jak prožívat něco pravdivého, bez masek, rolí a hodnocení, jak cítit esenci toho, co je a jak do našich životů vnášet čím dál více autenticitu, svobodu a radost.


Prošla jsem tantrickými kurzy a výukou tantra masáže u Stelly, zakladatelky Božské Tantry.


Veronika provádí masáže trvající alespoň 2 a více hodin.

Veronika poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Tantrickou řeku, Tantrické moře, Tantrický smyslný oceán.


Petr

masér Petr

Při dávání tantrické masáže se cítím v kontaktu s něčím skutečným. Žádné iluze, žádná dogmata, jen tady a teď. Rád pracuji s energií, uvolňuji, nechávám proudit.

Je skvělé vidět a cítit jak se klient pod mými rukami uvolňuje, uzdravuje a krásní. Svět je pak přirozený a harmonický. Je v něm dobře klientovi i mně samotnému.

Masér Petr masíruje ženy i muže.

Masér Petr poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán.


Tom

masér Tom

Tantrická masáž byla jedním ze zásadních bodů na mé vlastní cestě osobního rozvoje. Poprvé jsem při ní vědomě procítil proud energie v mém těle. Od té doby se stala Tantra i tantrická masáž součástí mého života. Vědomý dotek dokáže divy jak na úrovni fyzického těla tak i psychiky. A mě naplňuje těmto zázrakům skrze své schopnosti napomáhat.

Zajímám se o rozvoj tělesných i duševních schopností a baví mě poznávat mužskou i ženskou energii a jejich vzájemné vztahy.

Kromě kurzu tantrické masáže u Stelly v Božské Tantře jsem na své cestě absolvoval také kurzy pro napravování tělesných problémů jako je kurz Dornovy metody PLUS a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Prouzové a Josefa Půry, kurz Vědomého pohybu od Terezy Křikavové a Zbyňka Popelky a také kurz sportovních masáží v masérské škole Mgr. Romana Šimáčka.

Masér Tom poskytuje tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou řeku, moře, smyslný oceán.
Dále dělá párové a čtyřruční masáže.


Vladimír

masér Vladimír

Tantra je pro mě spojením duchovna a čisté radosti. Tantra masáž vnímám jako krásný prostředek na cestě osobního rozvoje, jako zdroj energie a chuti podnikat změny. Mám radost, že můžu být ženám citlivým průvodcem na této cestě.

Absolvoval jsem rekvalifikační masérský kurz certifikovaný MŠMT. Tantra masáže a práci s vědomým dotekem jsem se učil v Denisy a Richarda. Své vzdělání jsem doplnil výukou u Stelly, se kterou taky občas spolupracuji na pořádání Dotekových lázní.

Masér Vladimír masíruje pouze ženy.

Masér Vladimír poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Meditace hlazení.