Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontakt). Když se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Na masáž prosím přijďte přesně v dohodnutý čas.
Nechoďte ani předčasně! Může totiž dobíhat předchozí masáž.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Masérský tým


Masérky a maséři si zvolili tantru jako svoji životní cestu, jako cestu radosti a přítomného okamžiku. Berou tantrickou masáž jako své poslání, jako dar, který jim byl dán a oni se s láskou o něj starají. Jsou připravení dávat svoji láskyplnou pozornost a léčivý dotek svým klientům. Všichni pracují během masáže v meditativním stavu a vnímají tělo jako chrám ke kterému se přistupuje s úctou. Maséři mají za sebou tantrické kurzy, ale i další vzdělání v různých oblastech esoteriky a masáží a nadále na sobě pracují. Všichni zaručují svým klientům naprostou diskrétnost.


Stella

masérka Stella

Vzdělání v oblasti tantry jsem získala u mnohých českých i zahranič­ních učitelů, kteří patří ke špičce evropské tantry. Je mezi nimi britský učitel John Hawken, který vede skydancing tantru nebo Alan Lowen, žijící nyní na Hawaji, přímý žák Osha. Absolvovala jsem roční certifi­kovaný kurz Tantrických masáži ve škole Tantraworld, několika­leté tantrické kurzy v Lažánkách, dále jsem získala certifikát v oblasti Tao erotické masáže a nakonec jsem získala diplom profesionální masérky.

Když jsem před lety založila Božskou Tantru, tak jsem zhmotnila svůj sen. Sen o tom, že tantra se stane mojí životní náplní. Spojení bytí v meditaci a sexuální energie mne okouzlilo. Práce tantrické masérky, kterou jsem léta dělala, je velmi naplňující, protože tantrická masáž otevírá klientům nový obzor a prožitek. Často také mění přístup k sexualitě a životu vůbec.

Dnes už masíruji spíše výjimečně a zaměřuji se více na práci, ve které můžu více uplatnit svůj talent vést a učit. Věnuji se individuálním sezením, výuce profesionálů a laiků, konzultacím a workshopům. Chcete-li se mnou pracovat, uveďte to prosím v objednávkovém formuláři. Více o mně zde….

Stella je zakladatelka a garant aktivit Božské Tantry a věnuje se vedení workshopů, sexological bodyworku, konzultacím, výuce tantrických masáží a výuce vaginálního mapování.
Dále poskytuje tyto služby: Masáž prsou, Léčení jizev, Meditace hlazení, Energetický orgasmus.

Více o Stelle na její osobní stránce.


Kolegové:


Andrea

masérka Andrea

Tantra je pro mne inspirace, cesta k celistvosti, plné prožívání přítomného okamžiku a otevření se životu i lásce. Věřím, že naše tělo je zdrojem hluboké moudrosti a nekonečného potěšení. Tantrická masáž pro mě představuje kouzelný rituál probíhající v plynutí bez cíle a tlaku. Propojuje tělo i duši v harmonii a dokonalém souznění, uctívá člověka jako božskou bytost a probouzí naše tělo k hlubokým prožitkům. Během našeho setkání pro vás vytvořím prostor, který bude plný vědomého doteku, pozornosti, bezpečí, důvěry a přijetí.

Absovovala jsem několik seminářů u zakladatelky Stelly Krenčejové a po té i výcvik profesionální tantrické masáže v Božské tantře.

Andrea poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře.


Elen

masérka Elen

Tantra pro mne znamená život naplno, lásku k životu a pěstování pocitu, že vše je v pořádku přesně takové, jaké to je. Je mou přirozeností podporovat lidi, aby si dokázali plnit své sny a měli odvahu být sami sebou. Věřím totiž, že to je nejvíc. Být pravdiví a dělat to, po čem volá naše duše – srdce – intuice… jedině to mi dává smysl a to je pak ta správná jízda :-).

Při dávání masáže vstoupím do jakéhosi proudu a užívám si, jak se proměňuje vyzařování člověka, o kterého pečuji. Každá masáž je jiná. Komunikuji s Vámi a Vaším tělem, aby se dělo právě to, co zrovna pro Vás a zrovna dnes bude to pravé… který dotek, na kterém místě, pomalu, rychle, pohladit nebo poškrábat, laskat nebo plácnout…

Mé vzdělání v práci s tělem: Výcvik celostní smyslné masáže (EASE), Kurz tantrické masáže (NS tantra), Školení intimní mužské masáže (Stella - Božská tantra), Kurz léčení jizev (EASE), Seminář Posvátná sexua­lita (Soňa Mitra Pavlincová), Kurzy: klasická masáž, fundované doteky, office masáže.

Elen poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže:
Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek,
Masáž prsou, Léčení jizev, Elixír zdraví pro muže.
Dále se jako lektorka věnuje výuce tantrických masáží (i pro profesionály), individuálním kurzům pro ženy Milenka 1 a Milenka 2, a také vede individuální kurz Jak být skvělým milencem.


Hana

masérka Hana

Krása není v dokonalosti, ale v opravdovosti. Osobně věřím, že každé lidské tělo je dokonalé a opravdovost vědomého doteku je prostřed­kem k jeho uctění, léčení a rozproudění krásy a harmonie v každém z nás.

Tantra je smyslné procítění, odevzdání se a splynutí, je cestou k nalezení vnitřní síly, lásky a rovnováhy. Dokážeme-li plně ocenit své tělo a svůj potenciál, zcela přirozeně tak budeme schopni oceňovat kvality ostatních.

Během absolvování ročního kurzu Alchymie ženy jsem se seznámila se Stellou. Její kurz Zářící žena mě naprosto nadchl a odtud už byl jen malý krůček k tantrickým masážím, do kterých mě profesionálně zasvětila.

Hana poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán a Tantrický léčivý dotek, Elixír zdraví pro muže.


Lucie

masérka Lucie

Tantra je pro mě primárně práce s energií, je to radostné plynutí bez úsilí, napojení se na vlastní přirozenost a zdroj, uctění těla, zbožštění hmoty, lehkost bytí, dětská nevinnost a hloubka prožitku.

Vnímám, jak se v dnešní uspěchané době ztrácí přirozené propojení těla a ducha, umění napojit se na své autentické pocity a intuici, a schopnost zastavit se a jednoduše být sám sebou. Toto vše pomáhá tantra znovu jemně probudit a znovuobjevit vaši radost a sebeúctu.

Ke klientkám přistupuji individuálně a s citem jim pomáhám navrátit se zpět do místa, odkud uvidí samy sebe v jiném, lepším a zářivějším světle.

Jsem certifikovaná masérka kondičních a relaxačních masáží a fenkinezioložka, prošla jsem intenzivním výcvikem Celostní smyslné masáže (EASE), výcvikem Léčení jizev (EASE) a kurzem Vaginálního mapování (EASE). Jsem profesionální sexological bodyworker. Sama jsem už ušla dlouhou cestu vlastního sebepoznávání a osobního rozvoje. Posledních 6 let procházím intenzivní transformací pod láskyplným vedením svého duchovního Mistra. Ráda vám budu stát po boku a provázet masáží nebo vaginálním mapováním, podle vašeho výběru.

Masérka Lucie masíruje pouze ženy nebo páry.

Lucie poskytuje pro ženy a páry tyto tantrické a léčivé masáže:
Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře a smyslný oceán, Tantrický léčivý dotek, Vaginální mapování, Masáž prsou, Léčení jizev, Vaginální mapování s masáží prsou, Vaginální mapování a dotek, Meditace hlazení.


Veronika

masérka Veronika

Věnuji se masírování, protože masáž je skvělým nástrojem pro to, jak se dotýkat něčeho opravdového, jak prožívat něco pravdivého, bez masek, rolí a hodnocení, jak cítit esenci toho, co je a jak do našich životů vnášet čím dál více autenticitu, svobodu a radost.


Prošla jsem tantrickými kurzy a výukou tantra masáže u Stelly, zakladatelky Božské Tantry.


Veronika provádí masáže trvající alespoň 2 a více hodin.

Veronika poskytuje tyto tantrické a léčivé masáže: Božskou tantrickou masáž, Intuitivní tantrickou masáž,
Tantrickou řeku, Tantrické moře, Tantrický smyslný oceán.


Petr

masér Petr

Při dávání tantrické masáže se cítím v kontaktu s něčím skutečným. Žádné iluze, žádná dogmata, jen tady a teď. Rád pracuji s energií, uvolňuji, nechávám proudit.

Je skvělé vidět a cítit jak se klient pod mými rukami uvolňuje, uzdravuje a krásní. Svět je pak přirozený a harmonický. Je v něm dobře klientovi i mně samotnému.

Masér Petr masíruje ženy i muže.

Masér Petr nabízí tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou řeku, moře, smyslný oceán.
Petr poskytuje pouze masáže od 120 minut a delší.


Tom

masér Tom

Tantrická masáž byla jedním ze zásadních bodů na mé vlastní cestě osobního rozvoje. Poprvé jsem při ní vědomě procítil proud energie v mém těle. Od té doby se stala Tantra i tantrická masáž součástí mého života. Vědomý dotek dokáže divy jak na úrovni fyzického těla tak i psychiky. A mě naplňuje těmto zázrakům skrze své schopnosti napomáhat.

Zajímám se o rozvoj tělesných i duševních schopností a baví mě poznávat mužskou i ženskou energii a jejich vzájemné vztahy.

Kromě kurzu tantrické masáže u Stelly v Božské Tantře jsem na své cestě absolvoval také kurzy pro napravování tělesných problémů jako je kurz Dornovy metody PLUS a Breussovy masáže od MgA. Zuzany Prouzové a Josefa Půry, kurz Vědomého pohybu od Terezy Křikavové a Zbyňka Popelky a také kurz sportovních masáží v masérské škole Mgr. Romana Šimáčka.

Masér Tom nabízí tyto tantrické masáže: Intuitivní tantrickou masáž, Tantrickou řeku, moře, smyslný oceán.
Dále dělá párové a čtyřruční masáže. Tom poskytuje masáže od 120 minut a delší.


Vladimír

masér Vladimír

Tantra je pro mě spojením duchovna a čisté radosti. Tantra masáž vnímám jako krásný prostředek na cestě osobního rozvoje, jako zdroj energie a chuti podnikat změny. Mám radost, že můžu být ženám citlivým průvodcem na této cestě.

Absolvoval jsem rekvalifikační masérský kurz certifikovaný MŠMT. Tantra masáže a práci s vědomým dotekem jsem se učil v Denisy a Richarda. Své vzdělání jsem doplnil výukou u Stelly, se kterou taky občas spolupracuji na pořádání Dotekových lázní.

Masér Vladimír masíruje pouze ženy.

Masér Vladimír poskytuje tyto tantrické masáže: Tantrickou kapku, pramen, řeku, moře, smyslný oceán, Meditace hlazení.