Termín masáže


Náš masérský tým je tu pro Vás každý den včetně víkendů a svátků. Která konkrétní masérka či masér Vám bude v danou dobu k dispozici, to Vám rádi sdělíme při objednávce. Termín Vaší masáže si můžete objednat, buď telefonicky, e-mailem nebo prostředictvím formuláře (viz kontaktní údaje). Až se budete objednávat, sdělte nám prosím svoje jméno, typ masáže, den a preferovanou hodinu.

Na masáž prosím přijďte přesně v dohodnutý čas.
Nechoďte ani předčasně! Může totiž dobíhat předchozí masáž.

Upozornění:  začátek poslední masáže je nejpozději v 19:30.


Tantrické masáže

Popis tantrických masáží


Božská tantrická masáž

Délka masáže 120 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen, Hana, Veronika

Je naší speciálně vytvořenou rituální, meditativní a hluboce zklidňující masáží. V Božské tantrické masáži používáme výhradně ruce naladěné na meditativní, vědomý a pomalý dotek. Naším záměrem je láskyplnou péčí povzbudit sebeúctu a lásku k sobě, božské bytosti.

Každá část těla bude zahrnuta péčí, Vaše energie bude povzbuzena a pak zklidněna v pomalém meditativním rytmu tak, abyste mohli vnímat pravidelnost doteku, který přináší harmonii a bezpečí.

Součástí je i masáž pohlaví - posvátného místa, které přináší sexuální energii, základní součást naší životní energie. Masáž má několik částí, ve stoje a v různých polohách vleže.

Masáž přináší povznášející pocit plný harmonie.


Intuitivní tantrická masáž

Délka masáže 90, 120, 150 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Elen, Hana, Veronika, Zdenka a maséři Petr, Tom a Vladimír

Intuitivní tantrická masáž je masáží bez předem dané struktury.

Je smyslnou masáží celého těla včetně pohlaví, kdy masérka nebo masér vedená/ý vlastní intuicí se dotýká a masíruje části těla tak, jak to v danou chvíli cítí. S každou masérkou bude masáž úplně jiná, protože každá může svým vlastním přístupem plně předat všechny dovednosti ze své vlastní duchovní cesty.

Se všemi to však bude dokonalé hýčkání Vašeho těla a duše, kdy všechno můžete nechat odplynout a ponořit se do úžasného prožitku.

Masáž nabízíme v různých délkách: 1,5 hodiny, 2 hodiny a 2,5 hodiny.


Přečtěte si reference k masážím.


Tantrické masáže

Tantrická kapka

Délka masáže 90 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Andrea, Elen, Hana, Leňa, Veronika, Zdenka
a masér Vladimír

Tantrická kapka

Jako kapka vody, která Vás ovlaží, tato masáž Vám přinese ochutnávku smyslnosti, otevře nové možnosti, nabídne nový pohled na sexualitu. Seznámí Vás s něhou a plnou pozorností tantrického doteku. Budete hýčkáni peříčky a jemnými a láskyplnými doteky…

Tato masáž nezahrnuje intimní oblast genitálií.


Tantrický pramen

Délka masáže 90 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Andrea, Elen, Hana, Leňa, Veronika, Zdenka
a masér Vladimír

Přicházíte k pramenu, k novému zdroji Vaší sexuality. Tahle smyslná rituální masáž uvolní Vaše tělo od napětí… Dostává se mu maximální pozornosti a pomalu se otvírá intimitě… Masér/ka využívá různé druhy doteků, peříčka, kůži, aby tělo co nejvíce zbavili stresu a otevřeli slasti.

V rámci této masáže je ke konci zařazená kratší masáž genitálií.


Tantrická řeka

Délka masáže 120 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Andrea, Elen, Hana, Leňa, Veronika, Zdenka
a maséři Petr, Tom, Vladimír

Když dopřejete svému tělu čas a oddáte se rukám maséra či masérky, zapomenete na to, co se děje kolem… Energie ve Vašem těle bude mít prostor stát se řekou, bude proudit… Oceníte hlavně vnitřní pocit harmonie, totálního uvolnění…

V téhle rituální masáži je věnována delší část masáži genitáliím. Dle přání klienta je možné začlenit krátkou masáž prostaty…


Tantrické moře

Délka masáže 180 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Andrea, Elen, Hana, Leňa, Veronika, Zdenka
a maséři Petr, Tom, Vladimír

V tomto rituálu je čas na všechny části Vašeho těla. Každá buňka dostane prostor k radosti. Celé tělo bude vibrovat rozkoší a slastí, stanete se mořem energie. Kouzlo tantry Vás zavede mimo okolní svět. S pomocí dechu se můžete otevřít jinému stavu vědomí… Budete nabití energii a totálně zrelaxovaní.

Velký prostor je dán intimní oblasti genitálií a masáži prostaty…


Tantrický smyslný oceán

Délka masáže 240 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Elen, Hana, Leňa, Veronika, Zdenka
a maséři Petr, Tom, Vladimír

Masér či masérka otevře Vaše smysly a připraví je na následující zážitek tantrické masáže… Okusíte dva rituály najednou. První připraví Vaše smysly čich, chuť, zrak, sluch. Tyto smysly budou totálně probuzené a Vy pak poplujete do vln širého tantrického oceánu. Bude následovat další požitek a tím bude dlouhá tantrická masáž. V ní bude dostatek prostoru na dlouhou masáž jóni nebo lingamu a prostaty. Budete nekonečně rozmazlování doteky. Čas se ztratí a vy se rozplynete na konejšivé vlně oceánu. Vaše tělo je prostor Vaší duše, která se bude radovat, že tělo-její chrám, je takhle opečováván. Budete se cítit oživeni, radostni a plni vibrující energie. Zažijete něco, co jste ještě nezažili.


Přečtěte si reference k masážím.


Tantra masáž video
Krátká ukázka tantra masáže...


Tantrický léčivý dotek

Délka masáže 90 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen, Hana, Zdenka

Tato masáž je koncipována tak, aby přinesla pocity naprosté důvěry. Je to dotek konejšivý a hladivý natolik, že pohladí hlavně vaše srdce. Nepracuje se zde se sexuální energií, ale masér nebo masérka se vcítí do klienta a věnuje se partiím těla, kde je tento dotek obzvlášť potřebný. Otvírá se prostor pro důvěru a pocit bezpečí, který pociťuje dítě v náručí matky. Dochází k naprosté harmonizaci a relaxaci. Tělo se zbavuje stresu a čas přestává existovat… Dochází k léčení tam, kde to tělo i duše potřebuje…


Tantrické masáže

Popis léčivých masáží


Masáž prsou

Délka masáže 60 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen, Stella

Láskyplná rituální masáž, jejímž záměrem je rozproudění energie v oblasti prsou a celého hrudníku, ale také otevírání ženského srdce a léčení emocí. Ženská prsa jsou napojena na srdeční čakru, sídlo našich emocí, proto je součástí masáže i oblast srdce.

Hlavní částí je uvolňující masáž prsou, které jsou centrem našeho ženství. Jedná se o jemnou techniku, která má velmi léčivý charakter:

  • rozproudí lymfu
  • nastartuje hormony
  • zlepšuje menstruační tok
  • zlepšuje tvar prsou
  • zvyšuje sexuální energii
  • je prevencí proti cystám
  • vytváří vztah k Vašim prsům

Součástí masáže je i oblast šíje a ramen, která jsou spojena s hrudníkem. Samotná masáž je holistická a obsáhneme v ní fyzické, emocionální a energetické tělo.

Přijďte nechat hýčkat vaše prsa, oblast, které se většina masáží vyhýbá.
Užijete si něhu, plnou pozornost a hlavně spojení se sebou.

Pokud se Vám masáž zalíbí, můžete se naučit starat o svá prsa sama. Nabízíme individuální výuku, kde se naučíte pečovat o svá prsa. Přečtěte si článek na toto téma.


Vaginální mapování

Délka masáže 120 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen

Vaginální mapování je intenzivním léčivým procesem. (Prohlédněte si naše informační video).

Je to jemná a vědomá masáž ženského pohlaví. Jedná se o pomalý a velmi citlivý postup, při kterém se jednotli­vé body vagíny zbavují bolesti a napětí. Některá místa se probouzí ze spánku a dochází tak k postupnému oživení celé pánevní oblasti.

Přijímající žena je v kontaktu s místem skrze dech a zvuk a vyjadřuje pocity, které v ní dané místo spouští. Někdy se objeví pláč, vztek, smutek, jindy je místo neživé a postupně se probouzí, nebo žena fyzicky cítí, jak se uvolňuje napětí tkání. Emoce, které přichází může žena volně a naplno vyjádřit. Tím, že věnuje danému místo plnou pozornost, dostává se do kontaktu se svojí jóni (vagínou) a může jí tak začít plně cítit jako svoji součást. Přijímající žena je ta, která určuje tempo mapování, délku doteku na daném místě a taky jeho intenzitu.

Během mapování dochází k odstraňování tzv. brnění, které se během negativních životních situací ve vagíně vytvořilo, aby chránilo ženu v určitém momentu před bolestí. Toto brnění je už nepotřebné, ale stále v těle zůstává a stává se barierou k plnému prožívání sexuality. Postupným odstraňováním tohoto brnění se žena znova napojuje na svoji ženskou sílu, senzitivitu a sexualitu.

Podrobnější informace najdete na samostané stránce "Vaginální mapování" věnované tomuto tématu.

Připravili jsem pro Vás různé možnosti vaginálního mapování:

  • vaginální mapování - (rozhovor a mapování; sezení 2 hodiny ... 3 000 Kč)
  • vaginální mapování a dotek - (rozhovor, mapování a doteková péče; sezení 2,5 hodiny ... 3 600 Kč)
  • vaginální mapování a masáž prsou - (rozhovor, mapování a masáž prsou; sezení 3 hodiny ... 4 200 Kč)

Poznámka:  časy uvedené u této masáže jsou konečné a zahrnují i pohovor a případnou sprchu.


Přečtěte si reference k masážím.


Vaginální mapování a dotek

Délka masáže 150 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen

Unikátní kombinace vaginálního mapování s následným láskyplným dotekem vznikla na popud samot­ných klientek. Pro mnohé ženy je vaginální mapování náročným emocionálním procesem a ženy po něm často vnímají potřebu delšího dohlazení, ukonejšení, aby prohloubily svůj harmonický a úlevný pocit. Doteková péče následuje po vaginálním mapování a je jí vyhrazeno cca 30 minut, kdy žena může jenom spočinout a užívat si hýčkání. Celý proces se tak stává podporou léčení a hlubokého napojení se na své ženství.

Poznámka:  čas uvedený u této masáže je konečný a zahrnuje i pohovor a případnou sprchu.


Vaginální mapování s masáží prsou

Délka masáže 180 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen

Toto unikátní spojení nabízí propojení emočního centra, kterým je srdce s centrem naší ženské podstaty. Nejdříve prostřednictvím masáže prsou a oblasti srdce budeme pracovat s uvolněním emocí a následně budeme uvolňovat blokády ve vagíně prostřednictvím akupresurní techniky - vaginálního mapování.

Tato péče poskytuje komplexní přístup k celkovému uvolnění těla na rovině emoční a fyzické. Budete se cítit neuvěřitelně odlehčené, poléčené a napojené na svoji ženskou stránku. Dopřejte si tuto skvělou kombinaci dvou technik v jednom, v celkové délce tří hodin.

Poznámka:  čas uvedený u této masáže je konečný a zahrnuje i pohovor a případnou sprchu.


Přečtěte si reference k masážím.


Léčení jizev

Délka masáže 90 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Elen, Stella

Sezení Léčení jizev je zaměřeno na práci s jizvami převážně v oblasti podbřišku a pánve. Podle potřeby se můžeme věnovat také jizvám na jiných částech těla. Špatně zhojené jizvy můžou způsobovat necitlivost, bolest, nebo pocit napětí v daném místě. Bývají často zdrojem bolesti úplně na jiných částech těla, než se nachází. Můžou stát za pocitem bolestivého sexu, nebo necitlivosti vagíny. Jizvy v sobě většinou nesou nepříjemnou emoci, spojenou s jejím vznikem, či šitím. Na sezení Léčení jizev pracujeme nejen s fyzickou rovinou jizvy, ale taky s emocí s ní spojenou. Pro léčení stačí často jedno, dvě sezení, kdy se naučíte sami s touto jizvou pracovat a věnovat ji pravidelnou péči doma. Sezení je určeno ženám, ale taky podle potřeby mužů. Je obzvlášt vhodně pro ženy po císařském řezu a nástřizích hráze.

Více o léčení jizev v článku na toto téma.


Přečtěte si reference k masážím.


Tantrické masáže

Elixír zdraví pro muže

Léčivá masáž prostaty a reflexní masáž lingamu

Délka masáže 60 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Masáž provádí masérky Alex, Elen, Hana, Zdenka.

Tato masáž je nabídkou pro muže, kteří chtějí pečovat o své tělo respektive o svoji prostatu. V žádném případě se však nejedná o masáž erotickou, ale čistě léčební. U muže během reflexní masáže lingamu nedochází k ejakulaci, ale rozvádí svoji energii pomocí tzv. Velkého tahu. Je to jednoduchá tantrická technika, kterou se naučíte před masáží.

Masáž je připravena tak, že si užijete hodně slasti a zároveň vaše prostata bude léčena. Jde totiž o delikátní spojení reflexní masáže penisu a přímou masáž prostaty. ...více informací

Masáž se dá rozdělit na dvě části. V jedné se stimuluje prostata masáží lingamu nepřímo, ve druhé je prostata stimulována přímo. Během masáže se do celé pánve dostává více krve, dochází k odstranění napětí, takže se přímo do lingamu dostává více krve a zlepšuje se erekce.

Masérka začíná krátkým uvolněním celého těla. Pak podle tradice Tao, masérka provede reflexní masáž lingamu, čímž nepřímo masíruje prostatu, která se tímto způsobem posiluje. Dle čínské medicíny jsou na penisu reflexní zóny, které odpovídají jiným částem těla i vnitřním orgánům. Pokračuje se do oblasti zadečku, který je uvolňován a připravován na intimní vstup do análního otvoru. Vše se děje pozvolna tak, aby stres, který se hromadí kolem rozety (dle tantrického slovníku), byl zmírněn, nebo rozpuštěn. Pak dochází k samotné masáži prostaty, která je různými typy doteků uvolňována. Tahle část přímé masáže prostaty trvá od 20 do 30 minut.

Pokud má masáž sloužit jako prevence, potom doporučujeme, abyste si ji dopřáli jedenkrát až dvakrát za měsíc. Při potížích je nutná masáž jednou týdně. V akutních stavech pak jednou za 3 - 4 dny.
Většinou příznaky odezní po 5 - 7 masážích.Popis tantrických prožitků a rituálů


Meditace hlazení

Délka meditace 60, 90, 120 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Meditaci vedou masérky Stella a masér Vladimír

Meditace hlazení je laskavá meditace skrze dotek a vnímání vlastího těla.
Dovolte si ponořit se do doteku skrze pomalé hlazení, kdy Vaše pozornost je stoprocentně přítomná doteku jedné ruky. Tento typ hlazení, které pokrývá všechny části těla bez jakéhokoliv sexuálního podtextu, nabízí možnost vstoupit do totálnosti. Pozornost není rozptylována na dvě místa, ale může se zkoncentrovat do jednoho, kterého se dotýká ruka masérky/maséra.

Meditace hlazení vychází z textu Vigyan Bhairav Tantry (základní dokument Kašmírského Shivaismu), který je 5000 let starý a nabízí mocné, ale velmi jednoduché meditace pro rozíření vědomí. Formátem tohoto moudrého učení je dialog mezi pánem Shivou a jeho ženou Parvati, kdy Parvati pokládá otázky a Shiva jí dává odpovědi o podstatě věcí v podobě suter (kondenzovaná odpoveď). Text obsahuje 112 suter a zároveň meditačních technik. Síla těchto meditací je platná pořád, protože se dotýká podstaty lidstva.

Meditace hlazení vychází ze sutry:
"Zatím co jsi hlazena / hlazen sladká princenzo / sladký princi, vstup do hlazení jako do věčného života."

Hlazení je přímá forma jak zažívat lásku, jak vstoupit do plné přítomnosti a naplnit své tělo láskou.

Zveme Vás vstoupit do této bezčasovosti, tak jak to udělalo v minulosti už tisíce lidí před Vámi!


Přečtěte si reference k masážím.


Energetický orgasmus

Délka prožitku 90 min. (Cena - viz aktuální ceník)
Sezení vede Stella

Energetický orgasmus je tantrická praktika, která pracuje se sexuální energií v těle. Jde o budování energie a její uvolnění. Uvolnění této energie se může projevit jako orgasmická reakce, nebo vyplavení emocí jako pláč, smích, nebo pocity velkého štěstí. Záměrem je rozproudění sexuální energie bez genitální stimulace a její rozvedení do celého těla, který vede k orgasmickému prožitku.
Důležité je pustit představu klasického genitálního orgasmu, protože tento prožitek je jiný. Odehrává se v celém těle. Čím více jsme schopni pustit hlavu, opravdu se ponořit do přítomného momentu, tím více může energie rozvibrovat celé tělo. Energetické vibrace, probíhající jako vlny, jsou u někoho dramatické, u jiného jemné.

Jedná se o léčivé sezení, při kterém mocná vlna energie může odstraňovat bloky v těle. Člověk se následkem toho může cítit velmi oživený, energetizovaný, plný potěšení a taky spojen s něčím, co jej přesahuje. Práce s klientem může proběhnout bez jakéhokoliv doteku, nebo s velmi lehkým, občasným dotekem na těle v oblečení, nebo bez něj.

Průběh sezení:
Nejdříve probíhá příprava těla, jeho otevírání pomocí jiných technik a následně se pracuje s energe­tickým orgasmem.

Doporučujeme především klientům, kteří u nás již absolvovali tantrické masáže, nebo se věnují práci s energií, meditacím, spirituálnímu seberozvoji a podobně.


Přečtěte si reference k masážím.