Tantrická masáž

Jakou tantrickou masáž si vybrat?

Vážení klienti, můžete si vybrat ze tří typů tantrických masáží:

První typ představují klasické tantrické masáže rozšířené v českých salónech. Jedná se o masáže s názvem vody dle různých délek (kapka, pramen, řeka, moře, oceán). V masáži Tantrická kapka se nemasíruje pohlaví a je pouhou ochutnávkou toho, co tantrická masáž nabízí. Všechny další masáže mají jako součást masáž pohlaví. Tantrický oceán je spojen s rituálem smyslů, který trvá hodinu, a pak následuje masáž v délce 3 hodin. Tato krásná masáž je určena pro všechny, kteří si chtějí dopřát skutečný luxus a relax.

Všeobecně platí, že se v těchto masážích využívají horké žínky k uvolnění těla, různé hladící předměty, masáž bez oleje a s olejem. Doporučujeme je klientům, kteří potřebují pestrost, aby mohli pustit svoji mysl.

Druhý typ představuje Božská tantrická masáž, která nepoužívá nic jiného než ruce masérek či maséra. Skládá se z rituálu ve stoje a pak masáže v různých polohách těla, opět zakončená masáží pohlaví. Je naší specialitou a spojí Vás s Vaším božským nitrem.

Třetí typ, vrchol všech masáží, představuje Tantrická intuitivní masáž. Je postavena na intuici masérek nebo maséra a je pokaždé jiná. Představuje jejich vrcholné umění doteku a využití zkušeností a učení z jiných disciplín. Nabízíme ji v různých délkách.


Platí všeobecné pravidlo, že čím delší je masáž (jakákoliv), tím se tělo má možnost více uvolnit a Vy se můžete ponořit do sebe.

Pokud si nejste jisti výběrem masérek, nechte věci plynout a přijímejte to, co se nabízí. Věřte, že vždy to je jak má být a univerzum se o Vás postará a Vy se něco naučíte. Každá z našich masérek je úžasná, každá nabízí svoje umění vždy naplno a je na Vás, jak jste ochotni to přijmout. Přijďte s otevřeným srdcem, ať si odnese co nejvíce!

Ženy, náš masér je opravdu bezcílný a citlivý, můžete pustit všechny obavy!

Těšíme se na společné prožitky, které jdou vždy do hloubky, pokud to připustíte.


Výjimečný vnitřní prožitek

Tantrická masáž je rituální masáž k uctění člověka, k uznání Boha v každém z nás.

V masáži se pracuje se sexuální energií, což je největší část naší životní energie. Tantrická masáž je nejen smyslná, ale i energetizující a léčivá. Láskyplný dotek vyživí tělo, ducha i duši.

Tantrická masáž - video

Energie se nejdříve v těle buduje a pak se hlazením rozprostře do všech částí těla. Tato energie nás může léčit, otevřít naše bloky, které jsou v těle, ale také nám přináší potěšení a radost. Naším cílem je zažít tuto energii z různých úhlů pohledu. Při tomto rituálu využíváme též masážní techniky z taoistické masáže, ve které se pracuje s vědomým dechem a klient má možnost uchovat sexuální energii v těle. Podle svého vnitřního stavu může klient vnímat tento prožitek jako velmi jemný, vnitřně rozechvívající nebo naopak jako silně explozivní. Pro všechny však nezapomenutelný.

Masér či masérka je tady ve své plné, láskyplné pozornosti a stává se tak průvodcem Vašeho vnitřního zážitku. Tantrická masáž je cestou, jak se naučit přistupovat ke svému tělu s láskou a úctou. Všechno, co se děje, je v pořádku, je správné, není žádný cíl … jenom nechat vše být. Zanechte očekávání a srovnávání, buďte přítomni, dovolte si cítit a objevíte nové horizonty.

Kenneth Stubbs, přední americký tantrický masér, spisovatel a terapeut říká: „Masáž je jazykem beze slov, je to čas mimo čas, je to píseň, která je oslavou, je to tanec energie, je to tanec lásky.“

Ať Vás přítomný okamžik vede do tohoto světa potěšení.


O tantrických masážích

Česká televize vysílala v pondělí 23.září 2013 svou pravidelnou ranní show Dobré ráno, tentokrát na téma "Samá láska". V rámci tohoto pořadu vystoupila také Stella Krenčejová, která televizním divákům přiblížila svět tantrických masáží. Rozhovor s moderátory pořadu je rozdělen do tří vstupů, které si můžete prohlédnout níže:

Stella - Dobré ráno na ČT2 Stella - Dobré ráno na ČT2 Stella - Dobré ráno na ČT2

Tantrická masáž pro ženy

V tantrické tradici je žena za svoji silu iniciovat jiné vysoce uctívána. Každá žena je viděna jako ztělesnění božskosti i smyslnosti a je nositelkou sexuální sily a kreativity.

Tato masáž je smyslným rituálem, který Vás jemnou, nežnou cestou, pomalými, hladivými doteky dovede k vlastním pocitům, do Vašeho vnitřního světa. Masáž nikdy nepřekročí hranice, které si sama určíte a může, nebo nemusí obsahovat masáž jóni (pohlaví). Dochází k relaxaci celého tělo a zjemnění vaší vnitřní energie… Dle Vašeho přání si můžete vybrat citlivé ruce masérky nebo láskyplné ruce maséra. Opakovaná tantrická masáž má léčivý charakter a dochází při ní k odstraňování stresu nakumulovaných v pohlaví, ke zvýšení její citlivosti a k orgasmickým pocitům nejen v jóni, ale v celém těle…

Podrobnější informace ...


Tantrická masáž pro muže

Masáž pro muže je postupným zvyšováním vzrušení v těle. Dochází nejdříve k uvolnění celého těla, které je důležité k tomu, aby pak sexuální energie mohla proudit bez bloků do všech částí. Energie z pohlaví je rozváděna pomocí speciálních tahů masérky tak, aby pocit v těle byl naprosto odlišný od pocitů, které muž běžně prožívá při budování energie u pohlavního styku. Vědomý dech, který je součástí této masáže přináší stavy celotělového orgasmu a při opakování masáže se dostavuje i změněný stav vědomí…

Podrobnější informace ...


Tantrická masáž pro páry

Tato jedinečná, smyslná zkušenost je určena manželům, milencům, partnerům jakéhokoli věku a sexuální orientace. Tantrickou masáž můžete dát nejen jako dárek například novomanželům nebo rodičům, ale i sobě a svému partnerovi, protože tantrická masáž přináší jiskru, prohloubení intimity a obohacení do Vašeho života. Poskytuje nové možnosti v oblasti sexuality, které pak můžete dále rozvíjet.

Páry mají na výběr procítit tento hluboký zážitek, kdy o celé Vaše tělo bude s láskou pečováno, společně v jedné místnosti, nebo ve dvou oddělených místnostech. Těm, kteří ještě nikdy neměli zkušenost s tímto typem masáže, doporučujeme předtím, než si zvolí být spolu v prostoru jedné místnosti, aby se na tuto společnou zkušenost připravili. Jelikož se vždy jedná o intenzivní prožitek, sdílejte své pocity předem. Ujasněte si, jaká očekávání máte od tantrické masáže, jestli je pro Vás v pořádku, že Váš partner bude zažívat intimní doteky od jiného člověka před Vámi, nebo jestli se dokážete otevřít před více lidmi.


Čtyřruční tantrická masáž

Je luxusním provedením smyslného prožitku za účasti dvou masérek, nebo maséra či masérky, případně dvou masérů. Tahle varianta tantrické masáže navodí pocit totálního rozplynutí ve smyslovém prožitku. Celé Vaše tělo bude pokryto láskyplným dotekem a Vaše mysl najde chvíli klidu, dojde k totálnímu uvolnění a ponoření se do meditace.


Nabídka tantrických a léčivých masáží:

Konkrétní masáž si vyberte v naší nabídce masáží. Pokud se tantrická masáž pro Vás stane impulzem k dalšímu objevování a zatoužíte se dále rozvíjet v oblasti intimity, potom si prohlédněte sekci "výuka". Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poradíme a připravíme na míru možnosti Vašeho rozvoje v oblasti sexuality.Další informace: