Výuka vaginálního mapování pro profesionály

výuku s certifikátem vede Mgr. Stella Krenčejová


Pořádáme individuální výuku vaginálního mapování zaměřenou pro profesionály, jak ženy, tak i muže. Termíny výuku probíhají dle domluvy.

Doporučujeme hlavně pro profese zaměřené na práci s tělem, tedy pro porodní sestry, maséry nebo bodyworkery a pod. Vyhrazujeme si právo výběru uchazečů.

V případě, že jste ženou, je nutné alespoň 3 krát projít vlastním vaginálním mapováním před začátkem výuky v našem studiu. V případě, že jste muž, požadujeme absolvování minimálně 3 sezení sexological bodyoworku u nás.

Výuka probíhá ve třech 3 hodinových blocích. K této práci potřebujete modelku, na které se výuka provádí. Doporučujeme si tuto modelku s sebou přivést. Celý proces je veden velmi citlivě, takže se stává zároveň i léčivým procesem pro danou modelku.

Co je součástí výuky?

Výuka se skládá z praktické ukázky a následné práce s modelkou. V teoretické části probereme přípravu zázemí, práci s dechem a zvukem a nácvik s klientkou, techniku mapování a přípravu těla před mapová­ním, časové rozdělení sezení, vedení rozhovoru před mapováním a po mapování, projevy mapování, práce s emocemi klientky, anotomii pohlaví, vnejší mapování vnitřních stran stehen a pánve. Během výuky provedete tři vaginální mapování přímo se supervizí lektorky včetně rozhovoru s klientkou.

Po absolvování výuky následuje mapování bez podpory, které provedete sami ve svém prostředí na 4-5 ženách. Průběh mapování podrobně popíšete a odešlete i s případnými dotazy lektorce. Tento proces – supervize - slouží pro doplnění Vašich informací a jako podpora pro začátek vykonávání profese.

Po absolvování výuky a supervize získá absolventka/absolvent certifikát.

Dle potřeby je možné doplnit výuku o další hodiny, které jsou účtovány samostatně.


Přečtěte si reference ke kurzům a workshopům.


Výuka vaginálního mapování pro profesionály - základní údaje

Délka:  9 hodin (3 bloky po 3 hodinách)
Cena:  13 500 Kč (cena nezahrnuje modelku)
  (v případě potřeby modelky, se cena navýší o cca 500 Kč na každý blok)
Lektorka:  Mgr. Stella Krenčejová
Termín:  dle dohody  (objednávky viz kontaktní údaje)