Jak Stella Stellu potkala ...

... náš příběh


Jednoho dne, když jsem procházela na facebooku nové příspěvky o Sexological Bodyworku, padl mi do oka komentář, který napsala jistá Stella.

Cože? Stella?

Nikoho jsem do té doby s tímto jménem neznala, kromě sebe a Stelly Zázvorkové, ale ta bohužel už dlouho není mezi námi. Navíc ta žena měla ve jménu taky dvě "L", jako já. Byla jsem nadšená. Jmenovkyně a se stejným zájmem. Může to být pro Vás, kteří máte typická jména asi nepochopitelné, ale pro mě, to byla opravdu skvělá zpráva. Nikdy, opravdu nikdy, jsem nikoho s mým jménem nepotkala, takže přiřadit mé jméno k jiné tváři bylo skutečně zvláštní.

Neváhala jsem a s nadšením jí napsala. Stella mi odpověděla velmi přátelsky a tak jsme zjistily, že se obě zabýváme Tantrou a Sexological Bodyworkem. Ač je Stella původně z Německa, žijící v Montrealu a v Londýně, objevily jsme, že máme pár stejných učitelů.

To snad není možné, říkala jsem si.

Stellu jsem musela potkat !!!

K mému překvapení přijala bez váhání moje pozvání do Brna. Měla jsem štěstí, zrovna přijela do Evropy a tak dojela vlakem na pár dnů za mnou.

Zjistila jsem, že Stella je citlivá, hloubavá a hravá. Velmi si přála účastnit se mé Dotekové lázně a pak jsme spolu natočily krátký video rozhovor v angličtině, který můžete vidět na youtube.

Stella a Stella

Pravda, chvíli jsem si musela zvykat používat stejné jméno pro jinou ženu. Bylo to fakt zvláštní a taky zábavné. Nakonec jsme si ale začaly říkat "sister" tedy sestro.

Stella odjela, mezitím se usadila v Londýně a ve víru událostí jsme se jedna druhé na chvíli ztratily. Před pár měsíci jsem ale objevila, že Stella pořádá pravidelně v Londýně Cuddle party.

To byla novinka. Cuddle party je pojem, je to oslava mazlení a ještě k tomu naprosto bezpečná s pravidly. Tak jsem chtěla, abyste to mohli zažít taky!!!

Pozvala jsem ji, teď už jako lektorku, aby udělala workshopy i v Brně. A tak se můžete těšit na odpolední workshop Dotýkejte se vědomě, večerní Cuddle party i přednášku.


Jste srdečně zváni. Překlad z angličtiny zajištěn. :-)

– seznam článků –

Škola intimních umění © 2016 Božská Tantra